Potrzebujesz pomocy?

Nadmuchiwana zabawka „Kaktus”

109,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Duży nadmuchiwany kaktus i trzy pierścienie do rzucania w jaskrawych kolorach to zabawka na wakacje z wielkim potencjałem, którą można wykorzystać przy wielu okazjach np. na plaży, podczas urodzin dziecka albo wieczornego grilla! Uroczy letni prezent dla dziecka albo dorosłego, w którym drzemie dziecięca dusza!

Other customers bought

Opis produktu

Ćwicz celne oko i precyzję rzutu na tym zabawnym nadmuchiwanym kaktusie! Zapewni ci on wiele radości podczas słonecznych godzin na plaży, basenie, na przyjęciu w ogrodzie lub imprezie urodzinowej twojego dziecka! Kiedy się patrzy na nadmuchiwaną zabawkę „Kaktus”, to trafienie na nią pierścieniem wydaje się dziecinnie proste – tymczasem nic bardziej mylnego! Jest to całkiem trudne, a w zależności od nastroju można zmieniać stopień trudności np. wyznaczając kolejność trafiania w ramiona o różnej grubości, albo zwiększając odległość, z której się rzuca! Można także ustawić zabawkę na wodzie albo nawet postawić komuś na głowie, ale wtedy pewne jest, że zawody zmienią się w pełen śmiechu chaos! Tak czy inaczej „Kaktus” to idealna zabawa na wakacje dla małych i dużych! Zabierz ją jako prezent na następne przyjęcie przy grillu u przyjaciół, a na pewno wszyscy będziecie się świetnie bawić!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 nadmuchiwany kaktus i 3 pierścienie do rzucania oraz łatka naprawcza
  • Cechy: trzeba trafić pierścieniem w ramię kaktusa/ można grać na różnych poziomach trudności/ w parku/ w ogrodzie/ w wodzie/ na głowie jednego z graczy/ praktyczna łatka do naprawy małych uszkodzeń/ otwory z korkami do nadmuchiwania
  • Materiał: PCW (grubość 0,18 mm)
  • Wymiary: 50 x 45 x 67 cm
  • Waga zestawu: 1 kg
  • Kolor: żółto-zielony („Kaktus”)/ żółto- różowy (pierścienie)

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-02T14:49:46+00:00