Potrzebujesz pomocy?

Nadmuchiwana piłka „Arbuz”

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Prawdziwym arbuzem trudno grać w piłkę, ale z tym „Arbuzem” z gumy to jest nie tylko możliwe, ale wręcz wskazane! Nadmuchiwana piłka o średnicy 35 cm jest zaprojektowana w kształcie przekrojonej połowy arbuza, podczas gdy druga połowa jest przezroczysta, co wygląda naprawdę niesamowicie, gdy gramy nią na plaży, w ogrodzie lub w wodzie! To szałowy pomysł na prezent dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania wakacji!

Other customers bought

Opis produktu

Granie w nadmuchiwaną piłkę to od zawsze ulubiona wakacyjna zabawa zarówno dzieci jak i dorosłych – zwłaszcza, gdy mamy taką odlotową piłkę, której na pewno będą nam zazdrościć wszyscy plażowicze! Piłka wygląda jak przekrojony arbuz, z czerwonym rdzeniem i przezroczysta połową. Kiedy zaczniemy ją nadmuchiwać na plaży, basenie albo w innym miejscu publicznym na pewno nikt nie pozostanie obojętny i wszyscy będą chcieli zagrać z nami? Nadmuchiwana piłka „Arbuz” to super odjazdowy pomysł na prezent dla wszystkich bez względu na wiek, którzy lubią aktywnie spędzać czas na urlopie i jednocześnie zwracać uwagę innych!

Informacje szczegółowe

  • W komplecie: 1 nadmuchiwana piłka z łatką naprawczą
  • Cechy: nadmuchiwana/ dwuczęściowy projekt: pół arbuza- pół przezroczysta/ praktyczna łatka do naprawy małych uszkodzeń/ otwory z korkami do nadmuchiwania/
  • Materiał: PCW (grubość: 0,2 mm)
  • Wymiary: 35 x 35 x 35 cm
  • Waga: 50 g
  • Kolor: zielony, biały, czerwony i czarny oraz przezroczysty

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-02T13:37:43+00:00