Potrzebujesz pomocy?

Multi - Alarm

85,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Przezorny zawsze ubezpieczony! Nie daj się nigdy zaskoczyć. Multi - alarm ma mnóstwo przydatnych funkcji. Ma w sobie czujnik ruchu, czujnik informujący, czy nie przelewa się woda, dzwonek bezprzewodowy, lampa nocna oraz latarkę. Dzięki tobie ty i twoi bliscy możecie czuć się bezpiecznie. Świetny pomysł na prezent dla rodziny czy znajomych.

Other customers bought

Opis produktu

Chociaż wygląda zupełnie niepozornie, Multi-alarm wydaje się być kompletnie niezastąpiony. ma sześć różnych funkcji, które możesz wybrać za pomocą 2 przycisków. Czujnik ruchu i wilgotności oraz mocne diody LED są użyteczne w najróżniejszych momentach. Przyjrzyjmy się po kolei jego funkcjom. Czujnik drzwiowy umieszcza się pod drzwiami i podczas otwierania rozlega się głośny alarm 120 dB. Czujnik ruch wykrywa najmniejszy ruch nawet w ciemności i także uruchamia alarm, więc zadni włamywacze nie mają szans. Dzwonek bezprzewodowy, działa podobnie jak czujnik ruchu, ale włącza tylko dźwięk dzwonienia, a nie alarm.  W przypadku lampy nocnej czujnik ruchu powoduje, że w nocy będzie się włączać oświetlając ci drogę do łóżka. Masz również czujnik wilgotności, który poinformuje cię, jeśli z pralki zacznie wylewać się woda lub przelewać się zlew. No i na koniec latarka z mocnymi, jasnymi diodami LED, dzięki niej bez problemu trafisz nocą do lodówki po małe co nieco. Idealny, funkcjonalny, po prostu fantastyczny prezent dla rodziny, partnerów biznesowych i przyjaciół.

Informacje szczegółowe

  • 6 funkcji: alarm drzwiowy alarm czujnik ruchu dzwonek lampka nocna latarka LED alarm przeciw zalaniu wodą mieszkania 120 dB sygnał alarmowy
  • Zasilany baterią CR123A (w zestawie)
  • Instrukcja obsługi.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T16:48:16+00:00