Potrzebujesz pomocy?

Mini szklarnia dla dzieci

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Kiedy poszukujesz prezentu, który nie tylko ma bawić, ale także uczyć, trafiłaś idealnie. Mini szklarnia dla dzieci to ekologiczny zestaw dla każdego małego ogrodnika. Znajdują się w nim wszystkie produkty niezbędne do tego, by na parapecie dziecinnego pokoju powstał mały ogród, a na twarzy malucha zagościł uśmiech. Idealny pomysł na prezent.

Other customers bought

Opis produktu

Opieka nad roślinami to nie tylko wielka frajda i wspaniała zabawa dla każdego dziecka, ale także obowiązek, podczas którego maluch uczy się biologii, odpowiedzialności i obowiązkowości. Sianie roślin, ich podlewanie i ostatecznie podziwianie kiełkujących nasionek to wspaniała przygoda dla każdego małego ogrodnika. Fantastycznym pretekstem do tego by przekonać malucha do ekologicznej zabawy będzie mini szklarnia dla dzieci. Oryginalny upominek jest doskonałym prezentem z okazji urodzin, pierwszego dnia szkoły czy wiosny. Każdy młody ekolog będzie zachwycony tym zestawem. W skład ogrodniczego kompletu wchodzi cieplarnia z pokrywą, ziemia i kompost oraz nasiona nagietka i słonecznika. W zestawie nie zabrało także czytelnej i łatwej w zrozumieniu instrukcji. Mini szklarnia dla dzieci to wspaniała zabawka, a jednocześnie doskonały sposób na naukę, którą pokocha każde, ciekawe świata dziecko. Obraz zielonych listków i kwitnących nasion z pewnością zmotywuje go do kolejnych ekologicznych obowiązków, ale także sprawi, że mały ogrodnik poczuję dumę i radość. Ten zestaw jest więc nie tylko ciekawym sposobem na naukę i zabawę, dla także motywacyjnym zestawem niezbędnym na każdym parapecie w dziecinnym pokoju. Podaruj mini – szklarnię dla dzieci swojemu maluchowi i sprawy, by na jego twarzy zagościł uśmiech.

Informacje szczegółowe

  • W zestawie: szklarnia z pokrywką, torf, kompost, nasionka słonecznika, nasionka nagietka, paski do znakowania, instrukcja
  • Wymiary szklarni: około 21 x 12 x 17 cm
  • Uwagi: przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T15:01:56+00:00