Potrzebujesz pomocy?

Magiczny anioł stróż

20,90 zł
z VAT
- +

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie. Kliknij przycisk poniżej i po prostu zamów podobny produkt od naszego polskiego partnera YourSurprise.pl

Magiczny anioł strój to bardzo symboliczna zabawka, którą powinno otrzymać każde dziecko. Nie ważna jest okazja, ważne by maluch był w dobrych rękach. Z pewnością nietuzinkowy element dekoracji będzie nie tylko symbolem miłości i bezpieczeństwa, ale także wspaniałą zabawką dla każdego maluszka. To idealny pomysł na prezent.

Opis produktu

Śpij kochanie, śnij, jesteś bezpieczny, mama jest tuż obok oraz wiele więcej zapewnień o miłości, opiece i oddaniu wypowiadają matki na całym świecie. Każda z nich pragnie, by ich dziecko miało wszystko to co najwspanialsze, a w przy tym zawsze było w dobrych rękach. Bez wątpienia symbolem opiekuńczości i wielkiej miłości będzie magiczny anioł stróż. To zdecydowanie oryginalna alternatywa, którą z pewnością pokochają zarówno dzieci jak i dorośli. Wszystko dlatego, że magiczny anioł strój jest naprawdę owiany wielką, zaczarowaną tajemnicą. Po prostu pewnego dnia pojawia się z wypełnionym wodą słoiczku i już tak zostaje stojąc na czele bezpieczeństwa każdego dziecka. Skąd się tam bierze? Z gwiazdy. Magiczny anioł stróż to pewnego rodzaju zabawka i element dekoracji, który pokochają wszystkie maluszki i ich rodzice. Wystarczy jedynie zalać wodą piękną gwiazdę, by już po kilku dniach ujrzeć anioła. Magiczny anioł stróż to wspaniały i bardzo symboliczny upominek, który z pewnością spodoba się każdemu dziecku. Doskonale sprawdzi się z okazji urodzin, komunii lub narodzin malucha. Niech chroni każde dziecko i sprawi, by mamy poczuły, że ich malec jest w dobrych magicznych rękach.

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: Ø 6,8 cm
  • Wysokość 9,5 cm
2019-03-21T15:33:23+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.62 out of 5.00 stars. Based on 419 votes 1