Potrzebujesz pomocy?
Darmowy zwrot do 30 dni Zrób zakupy, zapłać przelewem Potrzebujesz pomocy? +48 22 39 70 138

Little Garden: torba i narzędzia ogrodowe

105,90 zł
z VAT
- +

W MAGAZYNIE

Chcesz zabrać się na poważnie za pielęgnację swoich roślinek? Torba z narzędziami Little Garden przydaje się przez cały rok, nie tylko wiosną. Jeśli planujesz grabić, przesadzać sadzonki, czy pielić grządki to musisz zaopatrzyć się w tę torbę! To idealny zestaw na prezent nie tylko dla początkujących ogrodników.
  • Pomoc Prezentowa:
    +48 22 39 70 138
  • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
  • Czas doręczenia:
    2-5 dni roboczych

Opis produktu

Dzięki praktycznej torbie Little Garden dokonasz cudów w swoim ogródku! Lubisz pielić grządki i dopieszczać swoje roślinki? W tej torbie zmieścisz wszystko, czego Ci potrzeba! Jeśli lubisz sprawną, efektywną pracę i masz swój własny ogród, ta torba będzie niezastąpiona! Przyda się nawet podczas pracy na balkonie czy tarasie. Przesadzanie dużych roślin doniczkowych lub upiększanie rabat od teraz pójdzie znacznie sprawniej, szybciej i wygodniej. W tej wykonanej z poliestru wytrzymałej dziewczęcej torbie znajdziecie kompletny zestaw do wszelkich prac ogrodniczych: sekator, łopatki różnej wielkości, nożyczki, narzędzia do pielenia i sadzenia. W torbie z łatwością zmieścisz inne dodatkowe narzędzia, które będą Ci potrzebne. Torba jest niezwykle przestronna! Każdy kto zgromadził zestaw narzędzi ogrodniczych, jest pasjonatem hodowli roślinek lub ma mały ogródek - właśnie znalazł coś dla siebie. Torba Little Garden to idealny sposób na zrobienie porządku w przyborach ogrodnicznych. Nareszcie wszystkie narzędzia będą w jednym miejscu. Wszyscy fani ogrodnictwa czekali na taką torbę! To niezastąpiony przybornik na narzędzia dla każdego fana hodowli i pielęgnacji roślinek. Do tego torba na pewno będzie służyć długo, no i prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Zrób sobie lub komuś bliskiemu praktyczny i ładny prezent!

Informacje szczegółowe

  • Materiał: 100% Poliester
  • Zestaw zawiera: 1 x sekator 1 x Mini-zgrabiarka 1 x nożyczki 1 x Mini-łopatka 1 x Mini-podziały 1 x pręt do chwastów 1 x Walizka
  • Wymiary: 30 x 25 x 18 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2018-11-12T18:48:36+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.63 out of 5.00 stars. Based on 262 votes 1