Potrzebujesz pomocy?

Literowy banner na każdą okazję

35,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Każda okazja jest dobra do świętowania. A dzięki bannerowi z kolorowymi literami możecie stworzyć fantastyczną dekorację. Nic więcej nie potrzebujecie. Do dyspozycji macie 100 znaków, z których można ułożyć najróżniejsze napisy. Nie tylko klasyczne ’Happy Birthday”, czy “I love you”, ale również żartobliwe, a nawet takie bardzo serio. Najważniejsze, że komplet jest wielokrotnego użytku, więc możecie z niego korzystać bez końca.

Other customers bought

Opis produktu

Literowy banner to niezastąpiony element każdej mniejszej lub większej imprezy. Jest idealną dekoracją, która świetnie się sprawdza podczas urodzin, oświadczyn, chrztu, czy innego rodzaju imprezy. A teraz, kiedy do wyboru dostajecie, aż 100 kolorowych znaków, w tym 29 numerów i 70 liter, możecie wreszcie obudzić swoją kreatywność i stworzyć szalone, zabawne, a może nawet filozoficzne napisy. Dodatkowo w opakowaniu znajdziecie serca i gwiazdy, które jeszcze bardziej podkreślą uroczysty charakter utworzonej przez was dedykacji. Paczka zawiera również elementy, które są przydatne do łączenia i zawieszania banneru. Najfajniejsze, że w odróżnieniu od większości dostępnych na rynku, ten zestaw nadaje się do wielokrotnego użytku. Niestety nie zawiera polskich znaków, ale w dobie, kiedy już w przedszkolu dzieci uczą się języka angielskiego, to nie powinno stanowić problemu. Chociaż bez problemu ułożycie napis: Fajnych urodzin! Kocham! Sto lat! Powodzenia! czy Poradzisz sobie! Trochę gimnastyki umysłowej, szczypta wyobraźni i dacie radę. Podarujcie sobie literowy banner. Jest przecież świetną dekoracją na każda okazje.

Informacje szczegółowe

  • Zawiera 100 znaków w różnych kolorach (litery, cyfry), dodatkowe elementy (serca, gwiazdy) zaw. elementy do zawieszenia i łączenia wielokrotnego użytku
  • Opakowanie: 15 x 13 x 5 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-05T02:58:20+00:00