Potrzebujesz pomocy?

Łazienkowy zestaw do gry w piłkę nożną

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Fani futbolu mogą odetchnąć z ulgą: od teraz strzelanie goli jest także możliwe w ustronnym miejscu. Zestaw do gry w piłkę w toalecie nożną ma wszystko czego potrzebuje piłkarz grający z pozycji siedzącej. Boisko z bramką, cztery małe piłki, but do gry zamocowany na kiju, a także specjalną wywieszkę na drzwi z napisem "proszę nie przeszkadzać". Świetny prezent!

Other customers bought

Opis produktu

Prawdziwi fani futbolu bez piłki i goli nie wyobrażają sobie życia! Wszyscy zwolennicy tej gry popularnej w każdym zakątku świata dzięki temu zestawowi będą mogli dać upust swojej pasji w domowym zaciszu. Zasad gry tłumaczyć nie trzeba, wystarczy zatem rozwinąć boiskowy dywanik, ustawić bramki, i z impetem z pozycji siedzącej celować piłką w bramkę. Kij z umieszczonym na końcu butem umożliwia tę komfortową rozrywkę. Oczywiście użytek z tego mini-kompletu można zrobić również w innych okolicznościach – np. spędzając wspólnie z dziećmi niedzielne popołudnie. Prezent dla dużych i małych z poczuciem humoru i zacięciem do sportu!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera : Boisko do piłki nożnej, bramkę, Kij z zamocowanym na końcu butem, 4 Mini Piłki, Tabliczka na drzwi " Nie przeszkadzać - Shoot Out / meczu w toku"
  • Materiał: Figurki do gry: 100% styrenu akrylonitrylo-butadienowego, Mata: 100% poliester

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-21T02:37:49+00:00