Potrzebujesz pomocy?

Łańcuszek z nieśmiertelnikiem z grawerem

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Klasyczny nieśmiertelnik wojskowy z formie modnej biżuterii! Prosty łańcuszek kulkowy ozdobiony został zawieszką w postaci ozdobionego wokół wzorem nieśmiertelnika z indywidualnym grawerunkiem! Podaruj swoim bliskim dedykowany specjalnie dla nich prezent!

Other customers bought

Opis produktu

Super akcesorium w klasycznym militarnym stylu – łańcuszek kulkowy z nieśmiertelnikiem, który jest ozdobiony na krawędziach czarnym geometrycznym wzorem. Fantastyczny prezent dla każdego chłopaka i młodego mężczyzny! Oraz dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które lubią prostą biżuterię tego typu! Osobisty napis na blaszce otoczonej wzorem czyni ten naszyjnik po prostu wyjątkowym – można tam wygrawerować na przykład dwa imiona oraz datę, albo cokolwiek innego wg życzenia. Łańcuszek ze stali nierdzewnej o długości 51 cm jest wystarczająco długi, aby można było go włożyć przez głowę bez rozpinania. Ale można także rozpiąć i skrócić łańcuszek do dowolnej długości za pomocą zwykłych nożyczek. Podaruj chłopakowi, siostrzenicy albo kumplowi ten zabawny i modny naszyjnik, który doda nawet najzwyklejszym ubraniom wyjątkowości!

Informacje szczegółowe

  • Łańcuszek kulkowy z nieśmiertelnikiem i grawerunkiem
  • W komplecie: 1 naszyjnik
  • Cechy: łańcuszek z małych kulek/nieśmiertelnik z ozdobną krawędzią jako zawieszka/ opcjonalny grawerunek wg życzenia/ zamknięcie kulkowo-zaciskowe/
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Wymiary: łańcuszek: 70 cm/ nieśmiertelnik: około 4,5 x 2,9 x 0,2 cm
  • Kolor: srebrny
  • Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T20:23:09+00:00