Potrzebujesz pomocy?

Lampki solarne (2szt)

105,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Szukasz idealnego prezentu dla ekolożki? A co powiesz na te śliczne lampki solarne (2 szt)? Ten duet sprawdzi się na niejednej outdoorowej imprezie oraz w domu. Aby w pełni naładować lampki, należy ustawić je w miejscu z dostępem światła słonecznego i zostawić. Pełne naładowanie trwa ok. 6 godzin – potem możesz już cieszyć się światłem emitowanym przez te ekologiczne i ładne lampki.

Other customers bought

Opis produktu

Wiemy, że nam, Polakom, zdarza nam się narzekać. Zwłaszcza na pogodę: Zimą jest za zimno, a lteme – za gorąco. Niezależnie jednak od pory roku, chyba najczęściej narzekamy na niemal permanentny niedobór słońca. Dzięki prezentowanym tutaj lampkom solarnym (2szt), każdy, nawet najsłabszy promień słońca może zostać z Tobą na dłużej. Wystarczy, że lampki ustawisz tak, aby był do nich bezpośredni dostęp słońca i to wszystko! Następnie wieczorem albo w wyjątkowo pochmurny dzień, możesz do woli korzystać ze zgromadzonej na ich wieczkach energii, włączając te piękne lampki w niezwykle optymistycznych kolorach: fiolecie i zieleni. Lampki wyglądają obłędnie zawieszone np. na gałązkach albo ustawione na stole podczas garden party. Sprawdzą się jednak także w domu, gdy po prostu macie ochotę, by Wasz wzrok nieco odpoczął. Czasami to naprawdę potrzebne. Zwłaszcza po całym dniu pracy przy sztucznym i zimnym świetle. Dodatkową zaletą, o której nie możemy nie wspomnieć – jest fakt, iż do jej użycia w ogóle nie potrzebujecie energii czerpanej z gniazdka lub baterii innej, niż słoneczna!

Informacje szczegółowe

  • Dwie lampy w szkle, zasilane energią słoneczną z wbudowanym czujnikiem światła, który automatycznie uruchamia ładowanie baterii
  • Czas pełnego ładowania: ok.6h
  • Komplet składa się z lamp w dwóch kolorach: zielonym i fioletowym
  • Lampy mogą być używane także na zewnątrz
  • Wymiary: 21 x 16 x 10,5 cm
  • Materiał: Szkło / tworzywo sztuczne / metalowe

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-21T03:13:31+00:00