Potrzebujesz pomocy?

Lampion na podgrzewacz domek

Już od: 69,90 zł
z VAT
-17,00 %
- +

Możesz zamówić ten lub podobny produkt za pośrednictwem naszego partnera YourSurprise

Czy istnieje coś lepszego niż powrót do domu wieczorem po mroźnym dniu? Oto świetlny domek, który emanuje ciepłem i znakomicie udekoruje przytulne mieszkanie. Wspaniały pomysł na prezent!

* Pola wymagane

69,90 zł

Opis produktu

Małe lampiony w postaci świetlnych domków z miejscem na świecę doskonale imitują efekt kominka. Swojski zapach stearyny i piękny płomień wspaniale rozświetlą półmrok zimą, a nawet w letni wieczór. Dobry pomysł na prezent do nowego mieszkania lub na działkę! Pięknie wykonany świetlny domek ma dwuspadowy dach i mnóstwo uroczych, małych okienek, nadając mu wygląd idealnej siedziby. Świetlne domki dostępne są w trzech wersjach. Możesz wybrać pomiędzy filigranowym ze spiczastym dachem, wersji z małymi okienkami lub z półokrągłymi drzwiczkami. Świetlne domki dają fantastycznny ciepły blask świecy i naprawdę dobrze prezentują się w mieszkaniu. Polecamy ten oryginalny pomysł na prezent.

Informacje szczegółowe

  • Dostępne wersje: dom z dwuspadowym dachem, dom z małymi oknami, dom z drzwiami w łuku Nadaje się do podgrzewaczy
  • Materiał: matowa porcelany
  • Wymiary: Dom ze spiczastym dachem: wysokość. 20 cm, Powierzchnia: 7,5 x 7,5 cm Dom z małym oknem: 16 cm, Powierzchnia: 7,5 x 7,5 cm Dom z łukiem drzwiowym: 15 cm, powierzchnia: 10 x 7,5 cm „
2019-03-23T22:18:43+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.61 out of 5.00 stars. Based on 418 votes 1