Potrzebujesz pomocy?

Foto kubek DIY

55,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

od 09.01.

Uniwersalny prezent! Na Dzień Babci i Dziadka, dla Mamy i każdego, kto jest Ci bliski! Nanosisz na niego zdjęcie, którego widok będzie od teraz kogoś cieszył codziennie! Foto kubek DIY to niezła opcja aby najbliższych mieć zawsze przy sobie. Nawet, gdy oni sami są daleko… Dodatkowo na kubku możesz wyznać miłość, życzyć komuś Wesołych Świat, czy pogratulować zdobycia tytułu magistra.

Other customers bought

Opis produktu

Nic tak nie cieszy obdarowywanej osoby, jak własnoręcznie zrobione prezenty! No… może poza konkretną kasą, ha! Tymczasem wydając naprawdę niewiele możesz sprawić, że ktoś się do Ciebie uśmiechnie i… będzie się uśmiechać codziennie. Nawet, jeśli Ty będziesz tysiące kilometrów dalej! Kup teraz kubek ze zdjęciem DIY, czekając na przesyłkę wybierz zdjęcie, które chcesz na nim umieścić. Kiedy paczuszka z zestawem do „produkcji” foto kubka będzie już w Twoich rękach, nadaj zdjęciu odpowiedni kształt i wymiar, przed nałożeniem fotki na kubek usuń białą warstwę ze spodu zdjęcia, przyklej je powoli i dokładnie na środku kubka, uważając, żeby pod zdjęcie nie dostało się powietrze. Zwróć szczególną uwagę na rogi zdjęcia… Done? To teraz oderwij zewnętrzną folię i dopisz dwa słowa od siebie dołączonymi markerami i… masz najlepszy prezent na urodziny Dziadka, Babci i każdej innej bliskiej Ci osoby! Jeśli chcesz mieć na swoim biurku zdjęcie dziecka, psa, faceta… zrób sobie kubek i trzymaj w nim markery albo wizytówki!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw Foto kubek DIY zawiera: Kubek,folię, dzięki której naniesiesz zdjęcie na kubek, dodatkowe markery
  • Instrukcja: Wybrane zdjęcie umieść na folii centralnie Usuń biały papier na odwrocie folii i zdjęcia Zdjęcie przyklej powoli i dokładnie na kubku, uważając, żeby pod zdjęcie nie dostało się powietrze. Zwróć szczególną uwagę na boki zdjęcia Po dokładnym naklejeniu, odklej zewnętrzną przezroczystą folię, odsłaniając zdjęcie Dodatkowo możesz ozdobić boki i uchwyt kubka, używając do tego celu mazaków
  • UWAGA: Kubek nadaje się wyłącznie do celów dekoracyjnych a nie - spożywczych
  • Zalecany brak kontaktu z wodą
2023-12-05T16:10:03+00:00