Potrzebujesz pomocy?

Kubek dziecięcy Korona z grawerowanym imieniem

159,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Fajny pomysł na praktyczny, a jednocześnie pamiątkowy podarunek z okazji chrztu lub pierwszych urodzin dziecka. Na srebrnym kubku “Miś” możesz wygrawerować imię jubilata oraz datę jego urodzin. Plastikowy dziubek i wnętrze kubka pozwalają dziecku bez problemu korzystać z jego zalet. Super pomysł, prawda?

Other customers bought

Opis produktu

Zarówno rodzice jak i (później) dziecko będą pamiętać o wspaniałym i ekscytującym etapie: Kubek z koroną z wygrawerowanym imieniem jest przeznaczony na prezent z okazji chrztu lub narodzin i symbolizuje powitanie nowego, małego człowieka. Szlachetny i uroczysty prezent z reliefem korony i dwoma uchwytami dla bezpiecznego trzymania towarzyszy czasowi, w którym każdy dzień przynosi nowe osiągnięcia, odkrycia i wspaniałe chwile.

Na posrebrzanym kubku wygrawerowane jest imię dziecka, nadając szlachetnemu prezentowi osobisty charakter. Ponieważ zarówno wierzch, jak i wnętrze kubka dla dzieci wykonane są z tworzywa sztucznego, kubek może być używany - choć jego faktyczne przeznaczenie jest dekoracyjne.

Szlachetny kubek dziecięcy z małą koroną na nim to niezwykły i oryginalny prezent dla noworodków. Bardzo fajny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

 • posrebrzany
  z płaskorzeźbą korony
  Grawerowanie imienia i daty (bez znaków specjalnych)
  Wierzch i wewnętrzna wyściółka wykonane z tworzywa sztucznego
  nadaje się do wody, soków i co.
  nie zabawka!
  Wymiary: 5,5 x 11 x Ø 7 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-16T06:54:41+00:00