Potrzebujesz pomocy?

Kolorowe Miłość Zamek z grawerowanie - niebieski

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

To ma Waga: Duży, masywny kłódka miłości w żądanym kolorze jest cudownie romantyczny gest wielkie znaczenie! dwa nazwiska i datę albo niebieski, różowy lub czerwony powierzchnia kłódkę wysokiej jakości grawerowane, a następnie umieścić go mocno do poręczy i wyrzucić klucz do wody. Słabe kolana w cenie!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Znak, że należymy do siebie, że nic dwaj kochankowie z siebie może rozwiązać: wspólna miłość Castle to gest o wysokiej wartości symbolicznej! W tym wariancie kolorowym, zamek jest stosunkowo duże i masywne; albo niebieskim, różowym lub czerwonym części ciała blokady serce z powiewających zespołu wygrawerowany jest - i tu dwóch nazw do wyboru, jak również datę.

W pełni funkcjonalne, imponujący zamek jest tradycyjnie zamknięte na poręczy mostu nad rzeką, po czym następnie przekazał klucz wody. Pokażemy jak zabezpieczyć siebie ci miłość. Kto zrozumiałe od pięknej kłódka miłości nie tak szybko, jak odrębne, nawet w domu jest doskonałym miejscem dla niego.

W oczy rzuca się piękny, osobisty sercu wyryte idealnie pasuje na każdą okazję o miłości jak Walentynki lub rocznicę. Dla tych, których miłość jest silniejsza niż marmuru, kamienia i żelaza!

Informacje szczegółowe

Barwne Miłość Zamek z grawerowanie

niebieski
używać znaków specjalnych - z grawerowanie
plus niewielka serce na stronie
w pełni funkcjonalny
3 przyciski włączone
Rozmiary 8,3 x 3,8 x 1,9 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T10:19:36+00:00