Potrzebujesz pomocy?

Gigantyczne koło do pływania "Pegaz”

335,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Gigantyczne koło do pływania "Pegaz” to fantastyczny podarunek, który pozwali wam rozkoszować się wakacyjnym pobytem wodą. Na jego grzbiecie, niczym greccy bogowie będziecie mogli unosić się na falach budząc podziw i zazdrość. I dobrze. Niech wszyscy wiedzą, kto jest władcą plaży!

Other customers bought

Opis produktu

Błękitne niebo, turkusowa woda, promienie słońca, które muskają twoją skórę. Totalny relaks i odpoczynek. A towarzyszy ci wierny, skrzydlaty rumak, którego możesz dosiąść w każdej chwili i pomknąć po falach. Komfortowe siedzisko i dwa specjalne uchwyty na szyi Pegaza pozwolą ci spokojnie się utrzymać na wodzie. No chyba, że się okaże, że fale są mocne, a twój koń narowisty, wtedy koniecznie trzymaj się w cuglach. 
Chociaż to gigantyczne koło do pływania wydaje się wymarzonym prezentem dla małych dzieci, to wierz mi, że dorośli będą mieli również mnóstwo zabawy! Zresztą, kto może oprzeć się jego urodzie? Spójrz tylko. Piękne białe umaszczenie, połączono ze złocistą grzywą i ogonem. Imponujące skrzydła również są złotej barwy. Przypominamy, że Pegaz jest symbolem natchnienia poetyckiego i plastycznego. Kto wie, może dzięki waszemu prezentowi, ktoś stanie się poetą lub malarzem. Stańcie się inspiracją dla waszych bliskich i przyjaciół.

Informacje szczegółowe

  • 1 koło do pływania
  • Cechy:  Komfortowe siedzenia  2 uchwyty  
  • Wymiary: 1,90 x 2,50 x 1,30 m
  • Materiał: PVC
  • Kolor: biały ze złotymi akcentami
  • Ostrzeżenie: Nie chroni przed utonięciem! Dzieci mogą używać tylko pod opieką dorosłych!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-13T15:46:29+00:00