Potrzebujesz pomocy?

ibed 2,0 - drewniany tabletka Tabletka z grawerowania

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Doskonały początek dnia! Z prawdziwego ibed 2.0, tablet tablet z grawerowanie, przytulny pobyt łóżko przechodzi w godzinach nadliczbowych. Ibed pomieścić komputera typu tablet i pyszne śniadanie. Genialny pomysł na prezent dla ludzi, którzy chcą pozostać w łóżku kilka minut dłużejDoskonały początek dnia! Z prawdziwego ibed 2.0, tablet tablet z grawerowanie, przytulny pobyt łóżko przechodzi w godzinach nadliczbowych. Ibed pomieścić komputera typu tablet i pyszne śniadanie. Genialny pomysł na prezent dla ludzi, którzy chcą pozostać w łóżku kilka minut dłużej!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Poranne słońce promienie już łaskotanie twarzy, alarm został już zgłoszone. Jak miło byłoby teraz, jeśli można cieszyć się przytulne łóżko na chwilę? I w tym momencie po przybyciu na scenie - i zaskoczyć swojego męża lub partnera z tej wspaniałej ibed 2.0.

Ibed 2.0 jest przydatny taca, która zapewnia przestrzeń (nie nadaje się do IPAD powietrza) i filiżanka aromatycznej kawy dla komputera w tabletki. oczywiście, pyszne dżemy rogalik mecze nadal na niego! Depresja w drewnianej tacy, zapewnia, że ​​rano czytanie zabawa czytania online jest zachmurzone w każdej chwili. łatwy tabletka oczyszczania miejsce i czytanie może się rozpocząć. szczegół specjalne: Indywidualne grawerowanie na tabletki tabletki.

Istnieje również wypełnione mikrokulki poduszką elastyczną spandex pod drewnianym zasobnika. To jest gwarantowane nawet na nierównym podłożu o dobrym poziomie. Z tego wspaniałego towarzysza na stronie jest doskonały początek rano nic w drodze!

Informacje szczegółowe

ibed 2,0 - drewniany tabletka Tabletka z grawerowania

Przechowywanie dla tabletów
Materiał: MDF, drewno, elastan, mikrosfery
Wymiary: 29,2 x 24,1 x 5,1 cm
Uwaga: nie nadaje się do iPad Air
Podczas grawerowania znaków specjalnych, skorzystaj!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T16:32:56+00:00