Potrzebujesz pomocy?

ibed 2,0 - drewniany tabletka Tabletka z grawerowania

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Doskonały początek dnia! Z prawdziwego ibed 2.0, tablet tablet z grawerowanie, przytulny pobyt łóżko przechodzi w godzinach nadliczbowych. Ibed pomieścić komputera typu tablet i pyszne śniadanie. Genialny pomysł na prezent dla ludzi, którzy chcą pozostać w łóżku kilka minut dłużejDoskonały początek dnia! Z prawdziwego ibed 2.0, tablet tablet z grawerowanie, przytulny pobyt łóżko przechodzi w godzinach nadliczbowych. Ibed pomieścić komputera typu tablet i pyszne śniadanie. Genialny pomysł na prezent dla ludzi, którzy chcą pozostać w łóżku kilka minut dłużej!

* Pola wymagane

159,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Poranne słońce promienie już łaskotanie twarzy, alarm został już zgłoszone. Jak miło byłoby teraz, jeśli można cieszyć się przytulne łóżko na chwilę? I w tym momencie po przybyciu na scenie - i zaskoczyć swojego męża lub partnera z tej wspaniałej ibed 2.0.

Ibed 2.0 jest przydatny taca, która zapewnia przestrzeń (nie nadaje się do IPAD powietrza) i filiżanka aromatycznej kawy dla komputera w tabletki. oczywiście, pyszne dżemy rogalik mecze nadal na niego! Depresja w drewnianej tacy, zapewnia, że ​​rano czytanie zabawa czytania online jest zachmurzone w każdej chwili. łatwy tabletka oczyszczania miejsce i czytanie może się rozpocząć. szczegół specjalne: Indywidualne grawerowanie na tabletki tabletki.

Istnieje również wypełnione mikrokulki poduszką elastyczną spandex pod drewnianym zasobnika. To jest gwarantowane nawet na nierównym podłożu o dobrym poziomie. Z tego wspaniałego towarzysza na stronie jest doskonały początek rano nic w drodze!

Informacje szczegółowe

ibed 2,0 - drewniany tabletka Tabletka z grawerowania

Przechowywanie dla tabletów
Materiał: MDF, drewno, elastan, mikrosfery
Wymiary: 29,2 x 24,1 x 5,1 cm
Uwaga: nie nadaje się do iPad Air
Podczas grawerowania znaków specjalnych, skorzystaj!

2022-08-12T03:14:28+00:00