Potrzebujesz pomocy?

Kieszonkowa Świeczka - "I love You"

29,90 zł
(996,67 zł / kg) Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Z miłością jest jak z teściową - nigdy nie wiesz kiedy zapuka do drzwi. Jednak, żeby zawsze być przygotowanym, warto kupic sobie w prezencie tą malutką świeczkę w kształcie serca, którą z łatwością zmieścisz do kieszeni. Mając ją przy sobie w mgnieniu oka możesz stworzyć magiczną, tajemniczą i romantyczną atmosferę!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Nie raz pewnie słyszeliście, że miłość to dziwna rzecz i prawdopodobnie w to uwierzyliście. Tymczasem to wszystko wygląda inaczej. Po prostu trzeba poznać zasady i nagle okaże się, że wcale nie jest tak trudno. Najważniejsze to umiejętność dawania drugiej osobie, jak największej ilości niezapomnianych wrażeń, romantycznych uniesień i cudownych niespodzianek.
Jeśli dziewczyna uzna Cię za romantyka będzie chciała Cię mieć przy sobie już na zawsze. Pierwszą rzeczą możliwą do ofiarowania są piękne czerwone róże, następnie niebanalna kolacja przy świecach. Nasza romantyczna świeczka doskonale się sprawdzi podczas wieczornego pikniku, na ławce w parku, czy kuchennym stole. Wyczarujesz pełen liryzmu nastrój zawsze i wszędzie, kiedy będziesz tego potrzebować. Taki prezent na pewno rozpali wasze stosunki. Wreszcie masz coś wyjątkowego i bardzo słodkiego do podarowania drugiej połówce. Nieważne czy jesteś na klatce schodowej, w sklepie czy samochodzie zawsze miej przy sobie świeczkę “I love you” i pokaż, jak bardzo Ci na kimś zależy!

Informacje szczegółowe

  • Pali się od 4 do 6 godzin
  • Zrobiona w 100% z parafiny
  • 3 mini świece w zestawie
  • Średnica 6,5cm
  • Wysokość 2,5cm
2023-09-21T17:17:05+00:00