Potrzebujesz pomocy?

Home Sweet Home - Brelok grawerowany

59,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Piękny brelok w kształcie domu jest wielkim darem i grawerowania także bardzo osobiste! Przekazać do zbierania pamiątek lub tylko pomiędzy nimi, ponieważ chcemy, aby wysłać komuś mało uwagi. Wielki dar, który utrzymuje najważniejszych kluczy zawsze razem!Piękny brelok w kształcie domu jest wielkim darem i grawerowania także bardzo osobiste! Przekazać do zbierania pamiątek lub tylko pomiędzy nimi, ponieważ chcemy, aby wysłać komuś mało uwagi. Wielki dar, który utrzymuje najważniejszych kluczy zawsze razem!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Miłym breloczek daje pęku kluczy rozpoznawalności marki i często jest również doskonałym dobry czar szczęścia, które towarzyszy przez długi czas. Ten dar w postaci domu jest bardzo ładny okaz i pozwala znaleźć klucze szybko. Osobisty grawerowanie Kluczyk odbiera osobisty i indywidualny charakter i jest wielkim darem!

Przekazać kluczyka w domu kształtu jako dar dla toczenia lub przeprowadzce lub zbudować dom. Co wszczęła również pomyśleć przyczepy z breloczek, łańcucha i grawerowanie jest na pewno dobre! Nigdy więcej jest kluczowym w zgubionych płycizny kieszeni, ponieważ od teraz będzie można znaleźć wszystkie swoje ważny klucz do tego pięknego daru. Ładna klucz początkujących metalu pochodzi z osobistego grawerowania specjalnie zaprojektowany dobry!

Informacje szczegółowe

Materiał: Metal

Wymiary: 9,7x3,5 cm

Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T11:48:03+00:00