Potrzebujesz pomocy?

Heart Love Zamek z grawerowanie - Wielka

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Kto szuka oryginalny i wzruszający sposób zadeklarować swoją miłość, która jest tutaj, aby nasza miłość serca zamek! Małe lub większe zamek z dużo ważniejsze i osobistego grawerowania - świetny pomysł na prezent dla wszystkich miłośników!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Tendencja rośnie: w innym miejscu są już wszystkie balustrady publicznych i mostów wisiał mocno z małych zamków, ale tutaj widać je wzmocnić teraz: Miłość zamki. Często starannie zaprojektowane indywidualnie zamek jest zamknięty szczelnie w miejscu publicznym i związany klucz następnie wyrzucane razem w wodzie stojącej lub płynącej z wyboru. Pledge of Allegiance bez welon i dzwonów.

W naszej kłódka miłości (dostępny w 2 rozmiarach) oddać serce to nie tylko w sensie przenośnym, ponieważ wykonanie w błyszczącym czerwonym lakierem, istnieją nawet bezpośrednio w kształcie serca z odpowiednim kluczem. następnie do pięknie wykończone, w pełni funkcjonalny blokady na poręczy do urlopu - za pomocą lasera lub diamentu grawerowanie można następnie utrwalić krótkim indywidualnie sformułowane w niej wiadomości. Dar, który może oznaczać tylko jedno: To musi być miłość.

Informacje szczegółowe

Red Love Lock z grawerowanie

małe lub duże (szczegóły na wybór)
Metali szlachetnych z czerwonym wysoki połysk
w tym klucz z uchwytem serca
(Nie należy używać znaków specjalnych!) Łącznie grawerowania laserowego
Duży: 6 x 4,5
Klein 4 x 3

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T06:19:07+00:00