Potrzebujesz pomocy?

Guardian Angel Uchwyt Memo z grawerowanie

39,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Mała piękna anioł stróż będzie chronić odbiorcę Zettelhalter występujących przed utraconych dokumentów! Grawerowania osobisty prezent pomysł jest bardzo uprzejmy, naprawdę piękne i praktyczne na tym. Idealny dla gratulacje!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Podmuch wiatru lub niedbałym ruchem, już po otrzymaniu ważnego, wizytówki, lub Ważna uwaga jest nie do wykrycia. W tym sensie, wielki anioł stróż szczotkowanego metalu będzie dobrym duchem i ostrożny z jego urządzenia magnetycznego niezawodnie wszystkim powierzone mu lista.

Ponadto osobisty grawerowania, małe kawałki papieru posiadacza jest również dostępna dla wszystkich innych dobrych życzeń, które chcesz dać na urodziny lub jakiejkolwiek innej okazji kogoś po drodze. Równie niezwykły i przekonujący pomysł, aby pogratulować im! Elegancki uchwyt notatka pochodzi z serca i jest idealny do życzenia, na przykład, przyjaciel lub znajomy wszystko co najlepsze, z lub bez niej zbyt blisko niego.

Dobre życzenia, elegancki akcesoria mieszkaniowe że prawdopodobnie każdy może korzystać i osobiste zaangażowanie w bagażniku, to aniołek przekonuje całej płycie - świetny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Guardian Angel Zettelhalter

z magnesem
około 3 cm
owalny podstawa do przyklejania

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-16T23:17:04+00:00