Potrzebujesz pomocy?

Maczeta grillowa z grawerem wykonana ze stali nierdzewnej

129,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Z najgłębszych głębi dżungli dżungli, gdyż znajduje się tylko w powieściach przygodowych, do krajowego Grill: Ze stali nierdzewnej sprawia, że ​​każdy grill Grillmachete określana małą przygodę. Z osobistym grawerowanie około 25 znaków, które można zrobić maczetę grill do indywidualnego prezentu. Słońce jest zadowolony określa każdą kratkę na maczetą funkcjonalna!

* Pola wymagane

129,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Maczeta na hamburgery i piwo: The Grillmachete z grawerowanie jest narzędziem, które każdy grill daje zasłużone poczucie przygody w gronie przyjaciół. ale z jego wszechstronne funkcje zapewnia nie tylko silny, ale raczej pomaga, aby korzystanie z grilla jak najbardziej przyjemny!

O łącznej długości około 48 cm, wygodne hamburgery i steki można obrócić z przygód narzędzia. Krawędź na czubku jest ostry wystarczy pociąć małe kiełbaski i trzy zęby tuż przed uchwytem są idealne dla kapsle rozwiązać chłodnym Bierchens - lub lemoniadę.

Punktem kulminacyjnym Grillmachete jest osobista grawerowania: Z 25 znaków masz wystarczająco dużo miejsca wokół odbiorcy / s / s dla „grill” Króla Tobias do wyboru lub tytułu (jak na zdjęciu) maczetę do „Fabiana Grillmachete”.

Dar zabawa dla wszystkich fanów grillowania, co sprawia, że ​​obrót i sizzling na ogniu z indywidualnym kontakcie ustalona jeszcze więcej zabawy. Po prostu cool!

Informacje szczegółowe

Maczeta grillowa z grawerem wykonana ze stali nierdzewnej

Szpatułka, otwieracz do butelek, i lekkie cięcie narzędzie do grilla
Materiał: stal nierdzewna z drewnianą rączką
(Proszę nie używać znaków specjalnych!) Osobiste grawerowanie z maksymalnie 25 znaków
Wymiary: 14 x 55 x 2 cm
Uwaga: To jest w tym narzędziem, a nie prawdziwy maczetą. Krawędzie Grillmachete są mało lub wcale nie wyostrzone.

2022-08-12T12:59:16+00:00