Potrzebujesz pomocy?

Grawerowane posiadacz klucz "złamane serce”

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Wspaniały prezent dla miłośników: Dwie piękne połówki srebrny sercu romantycznego kluczy z wygrawerowanym doskonałego meczu - tak jak w dwóch, do której należą! uroczy pomysł na prezent dla każdego drugą połówką na Walentynki jako rocznicę!

* Pola wymagane

109,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Niezwykłe i romantyczne jest to pomysł na prezent dla pary: Dwie połówki serca należą razem, tylko razem tworzą całość. . Łańcuch srebrny klucz „złamane serce” symbolizuje więc w sposób oryginalny, miłość między dwojgiem ludzi Jak doskonały mecz, to widać z tym pomysłem na prezent dla zakochanych na bardzo osobisty sposób:

W każdej z połówek serca, nazwa widnieje na Twojej wygody, tak że pilot klucz dla par jest tak wyjątkowy, jak dwóch, które są jednym w prawdziwym życiu każdego „lepsza połowa”. Podobnie jak kluczy z wygrawerowanym jeden ma tak symboliczne, niezależnie od partnera lub partnera, boskiego męża lub ukochanego mężatką z nim.

Pomysł na prezent tak proste, jak uroczy - jakość pary kluczy z wygrawerowanymi zdobyty w każdej romantycznej okazji serca! Dostarczany w pudełku czerwony prezent w kształcie serca!

Informacje szczegółowe

Key Chain „złamane serce”

składa się z 2 części
każdy z małym łańcucha i przystawki
Stop cynkowy
Wymiarach 3 x 2 x 2,5 cm
z osobistego grawerowania: dwie nazwy do 10 znaków każda
w kolorze srebrnym
znaków nie ma specjalnych
Dostarczany w czerwonym pudełku w kształcie serca

2023-09-21T13:01:55+00:00