Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Foremki do ciastek - Medale

65,90 zł
z VAT
- +
Każdy lubi czuć się doceniony. Dyplom, nagroda czy medal zawsze sprawiają przyjemność obdarowanej osobie, dlatego warto je wręczać i okazywać uznanie, szczególnie dzieciom. W takich sytuacjach każdy rodzic powinien mieć pod ręką formy do wykrajania medali. Ciasteczkowe odznaki nie tylko sprawią przyjemność, ale także wyśmienicie smakują.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.
  • Pomoc Prezentowa:
    +48 22 39 70 138
  • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
  • Czas doręczenia:
    2-5 dni roboczych

Opis produktu

Medal to wyjątkowe odznaczenie, które sprawia ogromną radość każdej obdarowanej osobie, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jest wyznacznikiem uznania, dumy i wielkiej radości, szczególnie jeśli ma czekoladowy czy maślany smak. Takie właśnie medale, powinna mieć w kuchennej szufladzie każda mama. Formy do ich wykrajania będą zatem idealnym prezentem dla każdego rodzica, a dzięki różnym wersjom, pozwolą dopasować wzór medalu do okoliczności, w których zostanie wręczony, Zestaw foremek do ciastek medali zawiera formę do wycinania okrągłych ciasteczek, trzy szablony napisów na medal oraz trzy taśmy do zawieszenia odznaki. Z takim zestawem do zadań specjalnych wystarczy tylko wyrobić ulubione ciasto, wyciąć formę medalu, upiec ciasteczka i obdarowywać nimi wszystkich, zasłużonych domowników. Formy do wykrajania medali będą idealnym prezentem dla rodziców, ale także sprawdzą się świetnie w przedszkolach, szkołach i na grupowych wycieczkach. Warto doceniać innych, tylko wtedy sami możemy poczuć się wyjątkowo.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw form do wykrajania medali zawiera: okrągła formę do wycinana ciastek; Ø 9 cm 3 szablony z napisami na medale (1, Champ, Super) 3 wstążki

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2019-01-16T00:10:28+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.65 out of 5.00 stars. Based on 352 votes 1