Potrzebujesz pomocy?

Foremki do ciastek - Medale

65,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Każdy lubi czuć się doceniony. Dyplom, nagroda czy medal zawsze sprawiają przyjemność obdarowanej osobie, dlatego warto je wręczać i okazywać uznanie, szczególnie dzieciom. W takich sytuacjach każdy rodzic powinien mieć pod ręką formy do wykrajania medali. Ciasteczkowe odznaki nie tylko sprawią przyjemność, ale także wyśmienicie smakują.

Other customers bought

Opis produktu

Medal to wyjątkowe odznaczenie, które sprawia ogromną radość każdej obdarowanej osobie, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jest wyznacznikiem uznania, dumy i wielkiej radości, szczególnie jeśli ma czekoladowy czy maślany smak. Takie właśnie medale, powinna mieć w kuchennej szufladzie każda mama. Formy do ich wykrajania będą zatem idealnym prezentem dla każdego rodzica, a dzięki różnym wersjom, pozwolą dopasować wzór medalu do okoliczności, w których zostanie wręczony, Zestaw foremek do ciastek medali zawiera formę do wycinania okrągłych ciasteczek, trzy szablony napisów na medal oraz trzy taśmy do zawieszenia odznaki. Z takim zestawem do zadań specjalnych wystarczy tylko wyrobić ulubione ciasto, wyciąć formę medalu, upiec ciasteczka i obdarowywać nimi wszystkich, zasłużonych domowników. Formy do wykrajania medali będą idealnym prezentem dla rodziców, ale także sprawdzą się świetnie w przedszkolach, szkołach i na grupowych wycieczkach. Warto doceniać innych, tylko wtedy sami możemy poczuć się wyjątkowo.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw form do wykrajania medali zawiera: okrągła formę do wycinana ciastek; Ø 9 cm 3 szablony z napisami na medale (1, Champ, Super) 3 wstążki

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-04T18:22:33+00:00