Potrzebujesz pomocy?

Domek dla insektów

79,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Ciekawy sposób, by przyjrzeć się naturze z bliska. Domek dla insektów oferuje im schronienie, a ciekawskim niepowtarzalną okazję wejrzenia w dotąd mało im znany świat. Modułowy design składający się z pięciu elementów umożliwia stworzenie własnego projektu. Świetna propozycja dla całej rodziny!

Other customers bought

Opis produktu

Znalezienie odpowiedniego pomieszczenia nawet dla insektów też już nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać. Powinien być ciepły, suchy, wypełniony miękkim i naturalnym tworzywem, i byle tylko z dala od dzięciołów. To przytulne schronienie dla insektów spełni wszystkie powyższe wymagania. Ponadto cztery jego przegrody wypełnione są specjalnymi materiałami, będącymi wygodnym podłożem. Piątą przegrodę możesz wypełnić według własnego uznania. Grunt, że niecodzienni goście od razu poczują się jak u siebie. Obserwowanie tych reakcji to również świetna okazja wejrzenia w świat naszych małych sąsiadów. Warto podarować ten domek rodzinom, które są w szczęśliwym posiadaniu ogrodu. Z pewnością podglądanie insektów i ich rytuałów będzie pasjonującą przygodą!

Informacje szczegółowe

  • Idealne rozwiązanie zwłaszcza zimą
  • 5 elementów modułowych, które można połączyć wg. własnego uznania, 4 z nich są wypełnione - korą, wiórami, słomą i szyszkami
  • Materiał: certyfikykowane drewno topoli, stal nierdzewna
  • Wielkość modułu: 17x15x8 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:25:20+00:00