Potrzebujesz pomocy?

Deska do krojenia z grawerowania - Pan i Pani

69,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Kto jest rano witany przez jego osobistego Chleb, dzień rozpoczyna się o wiele bardziej radosny: Topfrau Martina, Topmann David, jego własne nazwisko z koroną, Romans dla dwóch lub Gratulujemy rocznicy? Te wysokiej jakości płyty z odnawialnych bambusa są zarówno piękne i trwałe. Niech życzenia się spełniły!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Ktokolwiek chcesz zrobić przyjemność te piękne śniadanie deska wykonana z bambusa są przysłowiową pokrywę dla niemal każdej puli:

idealne na urodziny lub rocznica jest konstrukcja z wianka z kukurydzy, który pogratulował serdecznie.
Top top mężczyzna lub kobieta imieniem jest komplementem, że dźwięki, które skarb każdego ranka na nowo podobne. Nowoczesna konstrukcja wykorzystuje obecnie popularne pokazy konkursowe na w telewizji!
koronowany swoje nazwisko, aby zobaczyć będzie córkę, ojca lub najlepszego przyjaciela. Opcjonalnie, w męskich lub żeńskich projektu!
Dla pary są te same dwie opcje: dwa nazwiska związane z sercem lub „Mr. Piękno ... „- wariant z romantycznych ozdobne czcionki!
Piękne i wytrzymałe deski z odnawialnych bambusa są produktem naturalnym i mogą być zmieniające się kolory. Więc zazwyczaj wynika z grawerowanie ekscytujące, wielokolorowy efekt. Kto może zajrzeć do kilku twarzach przy śniadaniu rano, kazał najbardziej równe sobie swój własny, dzięki czemu jest bardzo ładny, mały pomysł na prezent cały szczęśliwa rodzina!

Informacje szczegółowe

Deska do krojenia z grawerowanie

osobiście grawerowane
Wariant: Pan i Pani
22 x 13,8 cm
Materiał: bambus
Poradnik:
Ponieważ jest to produkt naturalny, ryciny mogą zmieniać lub nie nierówny.
Proszę używać znaków specjalnych do personalizacji.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-21T09:29:37+00:00