Potrzebujesz pomocy?

Czekoladowe narzędzia - Hussel

39,90 zł
(266,00 zł / kg) Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Zestaw ten składa się z pięciu elementów: śrubkokręta, klucza francuskiego, obcęg, młotka i piły. Wszystkie wyprodukowane zostały z czekolady renomowanej marki Hussel. Po ten ekwipunek sięgną nie tylko wprawni majsterkowicze, ale również wszystkie łasuchy doceniające dobrej jakości czekoladę.

Other customers bought

Opis produktu

W porządku, trzeba przyznać, że nowej szafki tym sprzętem nie skręcisz, ale za to po żmudnej pracy, możesz nagrodzić siebię lub przyjaciela tym słodkim prezentem od firmy Hussel. I musisz wiedzieć, że nie tylko majsterkowicze będą z tej niespodzianki uradowani, wszystkie łasuchy sięgną po nią z nie mniejszą przyjemnością! Znajdujące się w zestawie śrubokręt, klucz francuski, obcęgi, młotek oraz piła zostały wykonane z pełnomlecznej, delikatnie gorzkiej czekolady. Każde z narzędzi zostało wykonane z największą precyzją, wszystkie elementy dekoracyjne zostały dopracowane w każdym calu, tak że powstały z tego małe dzieła sztuki. Słodka pokusa, którą warto się podzielić. Prezent, którym jednocześnie zaskoczysz, ucieszysz i kto wie, może dane Ci będzie go zasmakować?

Informacje szczegółowe

  • Czekoladowe narzędzia od marki Hussel 5 części : śrubokręt, klucz francuski, obcęgi, młotek, piła
  • Czekolada mleczna z ornamentem z gorzkiej czekolady. Składniki : cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, lecytyna sojowa (emulgator), naturalny aromat waniliowy
  • Waga: 150 g. Zawartość kakao: co najmniej 32%.
  • Wartości odżywcze ( na 100g ) : 562 kcal / 2352 kJ (wartość opakowania), 36 g (tłuszcz), 23 g (nasycone kwasy tłuszczowe), 50 g (węglowodany), 49 g (cukier), 8,8 g (białka), 0,1 g (sól)
  • Uwagi: Może zawierać śladowe ilości orzechów i orzeszków ziemnych. Zawiera mleczne alergeny i soję.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T00:31:49+00:00