Potrzebujesz pomocy?

Czekoladowa butelka piwa - Hussel

45,90 zł
(353,08 zł / kg) Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Czekoladowa butelka zaskakuje dopracowanym w każdym detalu wykonaniem, do złudzenia przypominającym oryginalną wersję niemieckiego piwa Warsteiner o intensywnym smaku. Ten prezent będzie niespodzianką i każdy łasuch z przyjemnością będzie się delektować wybornym smakiem wyśmienitej czekolady!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Zdrowie! hmm..zaraz.. smaczengo! Teoretycznie różnica w wielkości powinna być jawną wskazówką, że coś jest nie tak. To jednak nie wystarczy, butelce trzeba się dokładnie przyjrzeć i to najlepiej dwukrotnie, by dostrzec, że to jednak nie jest butelka prawdziwego piwa, tylko jej smakowita czekoladowa wersja! Szklanka ani nie jest wykonana ze szkła, ani nie jest jej zawartością piwo jęczmienne. Do skosztowania jest natomiast ciemna czekolada z delikatnym posmakiem i nutką goryczy z zawartością ok. 60 % kakao. W tym przypadku zdjęcie kapsla zębami jest jak najbardziej bezpieczne, wręcz wskazane. 130g pysznej przekąski dla wybranej przez Ciebie osoby. Czy będzie to ktoś z dużą dawką humoru, czy też kolekcjoner czekoladowych gadżetów, z pewnością jest to prezent z polotem od producenta najwyższej klasy wyrobów.

Informacje szczegółowe

  • Czekoladowa wersja butelki marki Warsteiner z ciemnej czekolady
  • Składniki: masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, lecytyna sojowa (emulgator), ekstrakt z wanilii
  • Waga: 130 g
  • Zawartość kakao : co najmniej 60%. Wartości odżywcze (na 100g) : 557 kcal / 2317 kJ, 37 g (tłuszcz ), 22 g (nasyconych kwasów tłuszczowych), 45 g (węglowodany), 39 g (cukier ), 7,7 g (białka)
  • Uwagi: Może zawierać śladowe ilości orzechów. Zawiera mleko, alergeny i soję.
2023-09-29T16:56:02+00:00