Potrzebujesz pomocy?

Butelka Po młotek z grawerowanie

109,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Jako czas oczekiwania i weekendy może chwycić rękami! Osobisty, grawerowane „Feierabend Hammer” jest młotek i otwieracz do butelek w jednym i pobiera pewną zaszczytne miejsce w odbiorcy. Idealny dla wszystkich dużych i małych rzemieślników, ten dar pochodzi właśnie w nowej pracy, a nawet urodziny do super!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Koniec dnia pracy! Prawie tak piękne jak „weekend” czy „Holiday” brzmi to słowo dla większości, trudów dzień po dniu pilnie. Ponieważ jeden jest doczekać się chłodnym napojem na koniec pracy! Czy jest to klasyczne piwo po pracy lub ktoś woli jednak określa sody, ze stylowym młot otwieracz do butelek z osobistego grawerowania masz idealne narzędzie do „last czasu” czuć. Młot stal, rzemieślnicy ciągu dnia wierny towarzysz również zostaną przekształcone, ledwie zegar wskazujący do pięciu, w chłodnym otwieracz do butelek!

Z tego daru, który może zapewnić Ci nazwę lub krótki hołd dla odbiorcy, ale nie tylko, aby te wszystkie radości, że dużo pracy z rękami. Gwoździe i kapsle można znaleźć w każdym domu! Czy jako dar, do przeniesienia lub pierwszej pracy osobistej „Feierabend Hammer” jest całkowicie przekonujący!

Informacje szczegółowe

Grawerowania z maksymalnie 20 znaków
Materiał: Stal nierdzewna / guma
26,3 x 3,7 x 11 cm
Waga: 383 g
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T17:13:05+00:00