Potrzebujesz pomocy?

Brelok z alkotestem

55,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Brelok, który mierzy zawartość wydychanego alkoholu? Tak, to przewrotny prezent, który mniej więcej wskazuje poziom alkoholu poprzez kolor świecącej żarówki LED. Trafny wybór na prezent np. dla kumpla.

Other customers bought

Opis produktu

"Proszę dmuchnąć" - usłyszysz podczas kolejnej imprezy lub w trakcie spotkania przy barze. Albo "dmuchnij", bo policja tego gadżetu na pewno nie użyje. Natomiast koledzy podczas wieczornego melanżu będą mieć z tej zabawki nieły ubaw. Faktycznie to urządzenie mierzy zawartość alkoholu we krwi. Jeden wydech i zapala się lampka. Zielona oznacza, że zawartość alkoholu wynosi mniej niż 0,02 promila, żółty to wynik pomiędzy 0,02-0,05, czerwony to powyżej 0,05 - czyli granica została przekroczona. Oczywiście to urządzenie nie nadaje się do faktycznego ustalenia zdolności prowadzenia pojazdu. Raczej do tego, by z czystym sumieniem skusić się na jeszcze jeden kufel piwa, koktajl lub kieliszek wina, lub wrócić pieszo do domu. Gadżet, który dzięki temu, że jest brelokiem zawsze znajduje się pod ręką. Praktyczny i zabawny prezent np. na 18 urodziny.

Informacje szczegółowe

  • Brelok z alkotestem i funkcją do pomiaru zawartości alkoholu w ograniźmie poprzez wydech ze wskaźnikami lampek LED
  • Zielony dla 0,20,5 g / kg BAK
  • 2 baterie AA wymagane ( brak w zestawie)
  • Uwagi: Przed użyciem alkotestu, należy uważnie przeczytać instrukcję użytkowania.
  • Alkomat nie jest przeznaczony do określania zdolności prowadzenia pojazdu w rozumieniu przepisów prawa. Efekt pomiaru ma być traktowany jedynie jako ogólne odniesienie.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T19:44:10+00:00