Potrzebujesz pomocy?

Bransoletka ze srebrnych serc i początkowy - szary

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Cudownie miękki przewód spełnia trwałą Srebro: Bransoletka składa się z wyboru szare lub beżowe materialnych okłady wewnątrz wokół nadgarstka odbiorcy. Jedynie elementy dekoracyjne - zawieszka serce i etykieta marka - wykonane są ze srebra próby 925. Grawerowany początkowy na sercach bezpiecznie wylądować bezpośrednie trafienie. Spitzenidee!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Klejnot tak delikatne, a zarazem tak potężny: Bransoletka posiada solidną strukturę pasma kręgowego i 925-srebrny; wizualny punkt widzenia, to przekonuje drugą rękę, z kobiecej przyzwoitości - dostępne w kolorze szarym lub beżowym. Z prostym pociągu, zakres można kiedykolwiek rozszerzyć lub zawęzić, w zależności od tego, jak mocno i przymocować ramię powinno siedzieć na nadgarstku, ile potrzeba.

Przyczepa srebro serce przymocowane do obu stron taśmy, tworząc środek biżuterię. Ale porusza się szybko skupienie z samego serca do wygrawerowany napis na nim: pięknie zakrzywione list, który można osobiście wybrać do odbiorcy.

Enchant bliskiej osoby lub sympatyczny kobieta w swoim życiu z bransoletki wraz ze srebrnych serc i początkowy, podkreślać kobiecość i tak przynieść szczere uznanie wyrażone - wysoce indywidualną biżuterię za jedyne każdy dzień i każdą okazję!

Informacje szczegółowe

Bransoletka ze srebrnych serc i początkowe

Wybór: szary
W zestawie: 1 bransoletka
Charakterystyka:
lucky bransoletka
Regulowany dopasowanie dzięki sznurek
z małym „Liść” etykiecie w formie liścia
spersonalizowany dzięki grawerowanie początkowej wyborach
Materiał: 925 Cord
wymiary:
Serce: 1 cm średnicy
Objętość regulowany rozmiar
Kolor:
Serce: srebrny
Zespół: Szary
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-07-05T23:31:18+00:00