Potrzebujesz pomocy?

Bransoletka z pozłacanymi sercach i początkowego - beżowy

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Kawałek szczęścia wokół ramienia: bransoletka Luck z pozłacanej elementy dekoracyjne zdobią nadgarstek dużej lub małej damy swojego wyboru subtelna, ale piękny sposób. Wygrawerowane niedźwiedzie Serce jako specjalną dodatkową początkowa odbiorcy lub inną literę życzenia - piękny i serdeczny uwagę na każdą okazję!

Other customers bought

Opis produktu

Prosto do aprecjacji serca odbiorcy prezent idzie do bransoletki i serca na serce wybranym pragną początkowe pochodzi. Goście Glücksarmbändchen z jego teksturą miękką kręgowego. Więc może wielkość - troczki - szybko i łatwo zmieniać, a także schlebia materiał skóry. Opcjonalnie, w kolorze szarym lub jasnego beżu można wybrać w zależności od preferencji presentee do właściwego koloru.

Centralnym elementem jest jednak o około 1 centymetr wisiorek serce z pozłacanego srebra próby 925. Przyczynia się to nie tylko romantyczną symbolikę w sobie, ale także grawerowanie chcesz być - idealnie początkowa od przyszłego użytkownika, znaku o wysokiej wartości osobistej, a może liczby jednocyfrowej.

Wander swoją ukochaną lub twoja mała dziewczynka, siostrzenica lub wnuczka bransoletka z sercem złotem & Początkowa poprzek nadgarstka i cieszyć się nim jako specjalny, bardzo osobistą biżuterię - serdeczne uwagę na urodziny, Boże Narodzenie lub rocznicę!

Informacje szczegółowe

Bransoletka z pozłacanym sercem i początkowe

Wybór: beżowy
W zestawie: 1 bransoletka
Charakterystyka:
lucky bransoletka
Regulowany dopasowanie dzięki sznurek
z małym „Liść” etykiecie w formie liścia
spersonalizowany dzięki grawerowanie początkowej wyborach
Materiał: 925 (złoto), kabel
wymiary:
Serce: 1 cm średnicy
Objętość regulowany rozmiar
Kolor:
Serce: złoty
Zespół beżowy
Uwaga: Proszę nie używać znaków specjalnych do grawerowania.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T06:57:48+00:00