Potrzebujesz pomocy?

Bransoletka z osobistym wisiorek serce

89,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Dać swoje serce komuś wyjątkowemu - bransoletka z osobistym wisiorek serce może być wyposażona grawerowanie do własnych upodobań. Jako wyraz miłości lub do dekoracji najlepszych przyjaciół to dar jest tuż tuż!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Bransoletka z osobistym wisiorek serce jest darem, z którym będziesz długo pozostanie w dobrej pamięci. Perła jest z polerowanej stali nierdzewnej, spłaszczony krawężnik dazuhat łańcuch o długości 20 cm i jest bezpiecznie zamknięty zapięcie homara. Ponadczasowe piękno i dyskretny, piękne bransoletki jak biżuteria towarzyszących pasuje prawie codziennie.

Coś specjalnego jest ze stali nierdzewnej bransoletę z serca wisiorek jeśli grawerowanie jest zamontowany na wysoki połysk powierzchni małego serca. Pod warunkiem, z własnymi inicjałami, tych bliskich, lub oba razem, jest z potężnej i eleganckiej biżuterii romantyczny pomysł na prezent, zaczynają na Walentynki, aby zapalić oczy na urodziny lub Boże Narodzenie!

Stylowy wisiorek jest nie tylko dla zakochanych, ponieważ jako wyłączny bransoletki przyjaźni ty tak czerpać burzliwy entuzjazm. Świetny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

polerowanej stali nierdzewnej
Wisiorek:
21 x 19 mm
z osobistego grawerowania
błyszczący
Łańcuch:
spłaszczonej łańcuch krawężnik
19 cm
z zapięciem homara
Proszę używać znaków specjalnych: Uwaga!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T11:28:11+00:00