Potrzebujesz pomocy?

Bule zestaw z grawerowanie

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Świetna gra misek ustawiane osobiście grawerowane kul! Cichej, kontaktowy gra doświadczyła od lat boom w tym kraju. Thrill jednym z rosnącej liczby kryształów graczy z tego pięknego pomysł na prezent! Zestaw sześciu grawerowane petanque kule, akcesoria i torby on lub ona będzie utrzymywać bardzo zaszczycony!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

wiedzieć meloniki: W ciepłe letnie dni nie ma nic lepszego niż spędzać czas z przyjaciółmi poza gry Boule spędzania! Entuzjazm dla opuszczonego meczu o dokładności i taktyki zostały wykorzystane przez lata, coraz bardziej entuzjastycznych zwolenników, którzy korzystają z każdej okazji, aby huśtawka piłki.

Z osobistych bule ustawiony będzie zrobić „strzał miotacz” wielka radość! Każdy z sześciu ciężkich piłek jest wyposażona żądanej grawerowania. To może być nazwa presentee być jak krótki poświęcenia. W każdym razie, on lub ona będzie myśleć o każdym użyciu z uśmiechem dla ciebie i ten piękny pomysł na prezent!

Ze w zestawie jest torba płótno, a jego wnętrza, uchwyty do kulek, mała drewniana kulka, wokół którego gra jest i centymetrem. Dzięki bardzo osobistych sfer i ryzyko pomylenia z innymi kulkami jest gone - świetny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Wymiary: 23,5x16x8 cm
Waga jednej kuli: około 0,72 kg
Treść: 6 metalowe kule, 1 mała drewniana kulka, taśma pomiarowa, walizka
każda piłka z osobistym grawerowania (do 15 znaków grawerowane)
znaków bez specjalnej!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-28T05:24:33+00:00