Potrzebujesz pomocy?

Błyszcząca ramka z grawerowanie - duża

219,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)

Dostawa od 3-5 dni

Błyszcząca ramka - i to naprawdę świetny pomysł! Rama obrazu z absolutnie szlachetny i elegancki projekt jest dostępny osobiście grawerowane w dwóch rozmiarach. W uroczysty, lekko falowane czcionki masz dużo miejsca, aby zapewnić doskonałe, wykonane na zamówienie klatkę jako obraz ślubu. Wielkie chwile doskonale zachowany!

* Pola wymagane

Other customers bought

Opis produktu

Łał! Jeśli ślub zdjęcia, portret rodzinny portret lub przyjść do najkorzystniejszy chcielibyśmy mocno wspierać szlachetne ramki obrazu z wymawiając Philippi! Nawet wymiary spadać - przynajmniej w dużej wersji - z ramy, ponieważ przestrzeń dla fotografii o wymiarach 25 x 20 cm, klatki nie są normalne - że wystawiane przy kominku lub innym widocznym miejscu, uwagę zwraca się magicznie. Ale nawet „mała” wersja z miejscem na zdjęcie o wymiarach 13 x 18 cm wygląda bardzo imponujące!

Bezbłędne rzemiosło - Philippi jest słusznie do najwyższych standardów i najwyższej jakości - jest specjalny obraz wewnątrz prawej połysk. Tak wzbogacony ten najbardziej przyciągające wzrok każdego środowiska!

Duży plus dla osobistego kontaktu: cztery linie, dwa powyżej i dwa poniżej, można w uroczystej i pięknej publikacji są grawerowane. Wystarczająco dużo miejsca do (na przykład) nazwy i daty, ciepłe powitanie i data z miejscem na start!

Szlachetny ramki obraz jako prezent ślubny lub prezent dla zaangażowania jako dobry pomysł jako wspaniałe ramki obrazu rodzinnego lub romantycznej idei. Pierwszorzędny pomysł na prezent!

Informacje szczegółowe

Philippi: Kolba w wygrawerowanym skórzanej torby

Materiał: stal nierdzewna, skórą (powłoka PU)
Pojemność: 8,5 cl
Wysokość: 13 cm
Skórzana torba z zamkiem błyskawicznym i regulowany pasek
znaków nie ma specjalnych

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-17T12:38:23+00:00