Potrzebujesz pomocy?

Balonowe zwierzęta

35,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
To będą niezapomniane urodziny w otoczeniu kolorowych zwierząt. Dzięki instrukcji będziecie mogli wyczarować, np.: ryby, psa, lwa, motyle, łabędzia, dinozaura, królika czy żyrafę. Kolorowe zwierzęta z balonów podbiją serca wszystkich gości. A kiedy okaże się, że każde zwierzątko ma oczka z naklejek zapanuje prawdziwe szaleństwo. Szykujcie się na ekstra zabawę i pamiętajcie, że ten zestaw idealnie nadaje się na urodzinowy prezent!

Other customers bought

Opis produktu

Nie musisz być artystą, żeby stworzyć zwierzęta z balonów. Wystarczy, że sięgniesz po ten zestaw. Znajdziesz w nim, aż 24 różnobarwne balony, 16 par oczu i instrukcję obsługi. Dodatkowo do dyspozycji masz podręczną pompkę, która w łatwy i szybki sposób pozwoli ci nadmuchać baloniki. Dzięki temu unikniesz zadyszki i nie będziesz wysłuchiwać tekstów typu: Długo jeszcze? A tak galopem nadmuchujesz balon i wyczarowujesz z niego wybrane zwierzątko: psa, a może żyrafę. Na każdą mordkę zwierzaka możesz nakleić oczy i …gotowe. czas na zabawę. Dzięki temu masz nie tylko świetną dekorację na urodzinowe przyjęcie, ale również fajny pomysł na twórczą zabawę. Balony są przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 8 lat. Młodsze dzieci mogą się nimi bawić jedynie pod opieką dorosłych. Podaruj synowi, córeczce lub przyjaciołom taki świetny zestaw!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw: 24 różnobarwne balony, 16 par oczu 1 pompka 1 instrukcja
  • Materiał: kauczuk naturalny, tworzywo sztuczne
  • Kolorowe
  • Uwagi: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Nadaje się dla dzieci powyżej 8 lat. Wyłącznie pod nadzorem dorosłych.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T16:54:11+00:00