Potrzebujesz pomocy?

Balon z helem - Srebrne serce

59,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Balon z helem srebrne serce to nie tylko idealny prezent dla Rodziców na Ich Srebrne Gody, czyli 25 lat życia małżeńskiego. To także super pomysł na podarunek dla kogoś bliskiego, kto ma ostatnio ciężki czas. Sprawdzi się także podczas wizyty w szpitalu, dokąd raczej nie możemy wpaść z pięknie pachnącym bukietem kwiatów. Nasze srebrne serducho wygląda wręcz nieprzyzwoicie dobrze na zdjęciach, więc spokojnie możecie ustroić nim dom, jeśli spodziewacie się rychłego nadejścia gości.

Other customers bought

Opis produktu

  • Balon z helem srebrne serce: Jeden balon z helem z folii metalowej w kształcie serca
  • Dostarczany razem z helem oraz sznurkiem
  • Wielkość: 46 cm Kolor: srebrny
  • Materiał: folia metalowa // Wypełnienie: hel
  • Trwałość: Producent informuje o trwałości ok. 1-2 tygodni. Nie można jednak wykluczyć wcześniejszych zmian w wielkości i kształcie balonu
  • UWAGA: balon napełniony jest helem – gazem, który zmienia objętość pod wpływem zmiany temperatury – kurczy się pod wpływem zimna i rozszerza w wyższych temperaturach. Balon napełniony helem w mieszkaniu i wyniesiony na mróz na pewno będzie mniejszy. Napełniony zaś do końca helem na mrozie i wniesiony do zbyt ciepłego pomieszczenia – może pęknąć. Balony foliowe powinny być trzymane z dala od linii energetycznych i innych źródeł napięcia. Zalecane używanie wewnątrz pomieszczeń.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-03-05T01:32:16+00:00