Potrzebujesz pomocy?

Balance - bransoletka z grawerowania Tender - Silver Grey (napis)

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Smukły i elegancki, osobiste i wysoka jakość - elegancka bransoletka z grawerowania ma nic bić szybciej do serca! Bransoletka, która dostosowuje autorstwa zespołu z Perlverschluss jego użytkowniczki, ma wielki noszenia, prawie nie czuć go na skórze.Tak, że używasz wysokiej jakości Gem swoją dziewczynę, partnera lub córkę tylko w prawo, można wybrać między dwoma zarówno szablonów projektowych, jak również z trzech schematów kolorystycznych. W odniesieniu do grawerowania można wybierać pomiędzy dwoma lub nazw z sercem zostawić wiadomość na będą tu uwiecznić.Elegancki i prosty Piękna bransoletka z grawerowania jest czymś więcej niż tylko dobry pomysł; dzięki doskonałej konstrukcji i starannej realizacji oceniasz jakość z nim, stylową biżuterię, bezpiecznie zamyka się bezpośrednio do serca. Doskonały prezent na święta, urodziny lub romantyczną okazję!

Other customers bought

Opis produktu

Smukły i elegancki, osobiste i wysoka jakość - elegancka bransoletka z grawerowania ma nic bić szybciej do serca! Bransoletka, która dostosowuje autorstwa zespołu z Perlverschluss jego użytkowniczki, ma wielki noszenia, prawie nie czuć go na skórze.

Tak, że używasz wysokiej jakości Gem swoją dziewczynę, partnera lub córkę tylko w prawo, można wybrać między dwoma zarówno szablonów projektowych, jak również z trzech schematów kolorystycznych. W odniesieniu do grawerowania można wybierać pomiędzy dwoma lub nazw z sercem zostawić wiadomość na będą tu uwiecznić.

Elegancki i prosty Piękna bransoletka z grawerowania jest czymś więcej niż tylko dobry pomysł; dzięki doskonałej konstrukcji i starannej realizacji oceniasz jakość z nim, stylową biżuterię, bezpiecznie zamyka się bezpośrednio do serca. Doskonały prezent na święta, urodziny lub romantyczną okazję!

Informacje szczegółowe

Przetarg bransoletka z grawerowania - bilans

Wykończenie: srebro z szarą taśmą
Styl: 2 persönlciher litery (bez znaków specjalnych)
delikatny i lekki - tylko 1,5 mm grubości
matowienie powlekania połysku
nieco elastyczny - dostosowuje się do nadgarstka
Zamknięcie pasami (mieszanka bawełny, poliestru)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna z 18K złota lub srebra galwanicznie

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-05-26T16:37:39+00:00