Potrzebujesz pomocy?

Balance - bransoletka z grawerowania Tender - Rose złoto Taupe (napis)

179,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Delikatny, elegancki i piękny - „Balance”, szlachetny bransoletka z grawerowania, nie wymaga jego osobistego wiadomość głośno na świecie, szepcze raczej ucho patrzącego. W mróz, który dostosowuje się tak dobrze do nadgarstka, grawerowane wyboru dwie nazwy związane z sercem lub wiadomości. Wysoce polecany!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Smukły i elegancki, osobiste i wysoka jakość - elegancka bransoletka z grawerowania ma nic bić szybciej do serca! Bransoletka, która dostosowuje autorstwa zespołu z Perlverschluss jego użytkowniczki, ma wielki noszenia, prawie nie czuć go na skórze.

Tak, że używasz wysokiej jakości Gem swoją dziewczynę, partnera lub córkę tylko w prawo, można wybrać między dwoma zarówno szablonów projektowych, jak również od dwóch wersjach kolorystycznych. Osobisty bransoletka jest dostępna zarówno ze złota o przedłużonej trwałości w Rose złota i zamknięcia taupe zespołu lub powlekaną z mięty zielonej wstążki. W odniesieniu do grawerowania można wybierać pomiędzy dwoma lub nazw z sercem zostawić wiadomość na będą tu uwiecznić.

Elegancki i prosty Piękna bransoletka z grawerowania jest czymś więcej niż tylko dobry pomysł; dzięki doskonałej konstrukcji i starannej realizacji oceniasz jakość z nim, stylową biżuterię, bezpiecznie zamyka się bezpośrednio do serca. Doskonały prezent na święta, urodziny lub romantyczną okazję!

Informacje szczegółowe

Przetarg bransoletka z grawerowania - bilans

Wzór: rose gold poszycia z zespołem taupe
Wzór: grawerowanie potrzeb (bez znaków specjalnych)
delikatny i lekki - tylko 1,5 mm grubości
matowienie powlekania połysku
nieco elastyczny - dostosowuje się do nadgarstka
Zamknięcie pasami (mieszanka bawełny, poliestru)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna z 18K złota lub srebra galwanicznie
zaw. worek prezent
wymiary:
do około 23 cm regulowany
Długość od pierścienia w przybliżeniu 13 cm

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2022-07-05T16:58:14+00:00