Więcej widoków

Zestaw z beczką do samodzielnego warzenia piwa

W MAGAZYNIE

Wprowadź bliską Ci osobę w tajniki sztuki warzenia piwa. Używając dokładnie wymierzonych składników i postępując zgodnie z instrukcją, każdy w prosty i skuteczny sposób może przyrządzić jeden z popularnych gatunków piwa. Świetny prezent dla piwoszy, którzy chętnie biorą sprawy w swoje ręce!
  • Zamów do 12:00, wysyłka jeszcze tego samego dnia
  • Pomoc Prezentowa: +48 22 39 70 138
  • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni
Już od: 145,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki

* Pola wymagane

  • Zamów do 12:00, wysyłka jeszcze tego samego dnia
  • Pomoc Prezentowa: +48 22 39 70 138
  • Darmowy zwrot w ciągu 30 dni
Opis produktu

Szczegóły

Samodzielnie warzone, domowe piwo! Ten kto chciałby siebie i swoich gości zadowolić wyjątkowo smakowitym piwem, z pewnością będzie dumny z efektów samodzielne warzonego trunku. Niewielka beczka służy do przygotowania prostą metodą jednego z czterech rodzajów piwa; dzięki jasnej instrukcji i starannie odmierzonym składnikom wykonanie jest naprawdę łatwe. Dobrane przez mistrzów piwowarstwa kompozycje smakowe dojrzewają i uwydatniają aromaty bezpośrednio w beczce, podczas procesu fermentacji. Po zakończeniu procesu warzenia wystarczy pociągnąć za kurek, rozlać piwo do szklanek i rozkoszować się jego smakiem. Ten zestaw to obowiązkowy prezent dla ambitnych smakoszy piwa, którym sprawi on podwójną radość, najpierw podczas nadzorowania procesu warzenia, następnie tuż po jego otwarciu i skosztowaniu pierwszego łyka. Przy najbliższej okazji np. podczas wspólnego grillowania przyjaciele i rodzina będą zachwyceni smakiem piwa, pilznera, czy też jasnego, czy ciemnego gatunku z dodatkiem miodu, a może tego z dodatkiem limetki i guarany. Spraw znanemu Ci piwoszowi z okazji urodzin lub Gwiazdki ogromną przyjemność.

Informacje szczegółowe

  • Piwo do samodzielnej produkcji Pilzner, piwo pszeniczne, ciemnie piwo dębowe z miodem lub pilzner z limetką plus guaraną.
  • Zestaw zawiera: beczkę (5L) z wbudowanym korkiem (średnica 17,5 cm, wysokość 25 cm), instrukcja w języku niemieckim, dokładnie odmierzona ilość składników do warzenia (drożdże, chmiel, słód, stosowne aromaty), zawór ciśnieniowy, trzy podstawki
  • Piwo nadaje się do spożycia już po tygodniu
  • Wskazówki: Produkt zawiera alkohol i nie może być sprzedawany osobom poniżej 18 roku życia. Z produktem proszę obchodzić się w sposób odpowiedzialny. Zamawiając produkt poświadczasz swoją pełnoletniość. Proszę zwróć uwagę: ze względów higienicznych zabrania się ponownego użycia beczki, gdyż warunki sterylizacyjne w gospodarstwie domowym z reguły nie są wystarczające.
Opinie
Napisz własną recenzję
^ 2016-12-04T17:21:57+00:00