Potrzebujesz pomocy?

Zestaw rakiet na sprężone powietrze Discovery Channel

34,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Zestaw rakiet na sprężone powietrze jest doskonałym sposobem na konstruowanie różnych małych rakiet i wystrzeliwanie ich ze specjalnie przygotowanego stanowiska startowego. W pudełku znajdziecie różne elementy do montażu, wszystkie na licencji Discovery Channel. Świetny prezent, który nie tylko służy do zabawy, ale również uczy dzieci zasad działania silnika odrzutowego!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Świetna rozrywka dla młodszych, starszych i zupełnie dorosłych dzieci. Rakiety wystrzeliwane za pomocą sprężonego powietrza to fantastyczny sposób na naukę i zabawę jednocześnie. Ponieważ zestaw zawiera elementy, które mogą być łączone w różny sposób, więc każdy ma możliwość stworzenia kilku rodzajów rakiet. Dołączone naklejki pozwalają ozdobić skonstruowane modele i dzięki oznaczeniami przeprowadzać obserwacje i eksperymenty sprawdzające, która z rakiet poleci najdalej, a która z nich najwyżej? Przed młodymi inżynierami stoi mnóstwo pytań i problemów do rozwiązania. 
 Zestaw rakiet na sprężone powietrze "Discovery Channel" jest odpowiednim prezentem dla dziecka, które ukończyło 8 lat. Młody majsterkowicz w tym wieku poradzi sobie spokojnie ze wszystkimi wyzwaniami. Jeśli jednak już wcześniej chcielibyście zaznajomić dziecko z zasadami aerodynamiki sprawcie taki podarunek całej Waszej rodzinie. Oryginalny zestaw od Discovery Chanel uczy, bawi i sprawia mnóstwo radości.

Informacje szczegółowe

  • Różne elementy do montażu różnych pocisków
  • Dołączony zestaw naklejek
  • Strzelnica pneumatyczna
  • Uwaga: zalecany dla dzieci powyżej 8 lat
2023-12-05T20:23:19+00:00