Potrzebujesz pomocy?

Zestaw prezentowy - Moleskine Mały Książę

209,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Oto idealny prezent na Gwiazdkę dla mola książkowego! I na każdą inną okazję też: Zestaw prezentowy - Moleskine Mały Książę, w skład którego wchodzi 6 notesów (13x21 cm), trzy zestawy naklejek oraz trzy pocztówki – wszystko z motywami z „Małego Księcia”. Całość jest elegancko zapakowana, a wykonana została w charakterystycznej dla tej marki, super wysokiej jakości. I tak np. papier użyty do produkcji notatników jest papierem bezkwasowym.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Włosi słyną z pięknego designu. Tyczy się on mebli, ubrań, nakrycia stołu. Ale nie tylko! To właśnie włoska firma jest synonimem najbardziej eleganckich i rozpoznawalnych notatników i kalendarzy na świecie. Gwoli ścisłości, firma pierwotnie założona była nad Loarą, jednak od początku jej istnienia do produkcji notesów zatrudniano małe włoskie manufaktury. Teraz wszystkie produkty marki Moleskine są dostępne także w Polsce. Dziś z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy Wam wspaniały prezent dla mola książkowego: Zestaw prezentowy - Moleskine Mały Książę. Wszystko jest zamykane w sposób klasyczny dla notatników Moleskine, na elastyczną gumkę. W zestawie znajdziecie 6 tematycznych notatników: 3 kolorze granatu i 3 w kolorze żółtym (każdy po 96 stron) oraz trzy zestawy naklejek odnoszące się tematycznie do rysunków, które znajdziecie w każdym wydaniu „Małego Księcia” a także trzy pocztówki – idealne do wysłania komuś, kto także kocha książkę Antoine de Saint-Exupéry. To wspaniały podarunek dla kogoś, kto wysoko sobie ceni kontakt z drugim człowiekiem w tzw. realu, a nie w wirtualnej rzeczywistości.

Informacje szczegółowe

  • Prezent w formie pudełka w kształcie książki (18 x 26 cm) zawiera: 6 notesów (13 x 21 cm) z motywami z „Małego Księcia” - 96 stron każdy; 3 w kolorze granatowym / 3 w kolorze żółtym
  • Wyprodukowane z bezkwasowego papieru
  • 3 zestawy naklejek – rysunków z „Małego Księcia”
  • 3 pocztówki tematyczne
2023-10-03T10:02:33+00:00