Potrzebujesz pomocy?

Zestaw prezentowy Gejszy

149,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Sztuka miłości jest zgłębiana od lat. Aby lepiej poznać swoje własne potrzeby, warto eksperymentować i próbować nowości. Z Sekretem Gejszy z pewnością doznania będą nieziemskie, a czas spędzony we dwoje pełen romantyzmu i uniesień. Intymny prezent dla zakochanych.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Uprawianie miłości to czas wielkich uniesień, romantycznych spotkań tylko we dwoje i pięknych, bogatych w doznania chwil. To czas kiedy dwoje bliskich sobie ludzi wzajemnie dba o swój komfort i przyjemność, jednocześnie zaspokajając swoje potrzeby i rządze. Aby móc cieszyć się udanym seksem, warto próbować nowych rzeczy oraz zadbać o jak najwięcej bodźców stymulujących doznania – zapachy, smaki i dotyk potrafią zdziałać cuda, dlatego w sypialni każdych kochanków znaleźć się powinien Sekret Gejszy. Pudełko prezentowe to zestaw wszystkich gadżetów, które doskonale sprawdzą się w sypialni i zagwarantują wspaniałą miłość. W zestawie znajduje się olejek do erotycznego masażu, który już na początku drogi do miłości, rozpali zmysły kochanków, przeszywając dreszcz podniecenia po ich ciałach. Po intymnym masażu kochankowi z pewnością zechcą użyć także egzotycznego żelu, kremu wzmacniającego orgazm, słodkiego proszku do ciała, piórka oraz intymnego olejku. Sekret Gejszy – pudełko prezentowe to gwarancja wspaniałych uniesień oraz wielkich doznań, a każdy kolejny krok to szansa na poznanie swojego ciała oraz najskrytszych potrzeb partnera. Doskonały pomysł na prezent z okazji Walentynek, urodzin czy Wieczoru Panieńskiego – rozbudzi wyobraźnię i rozpali ciała zakochanych.

Informacje szczegółowe

  • W zestawie: olejek do masażu erotycznego 10ml, olejek intymny 10ml, żel egzotyczny 10ml, krem wzmacniający orgazm 4ml, słodki proszek truskawkowy do ciała 4ml, piórko
2023-12-04T08:17:57+00:00