Potrzebujesz pomocy?

Zestaw noży X-wing Star Wars

645,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Blok noży, który wygląda jak X-Wing? Fani Gwiezdnych Wojen po prostu oszaleją z wrażenia! Ten nowoczesny gadżet zawiera 5 wysokiej jakości noży i jest ozdobą każdego Jedi. Czy Gwiazda Śmierci czy pomidory, Sith lub cytryny, dla międzygalaktycznego bloku noży żadna misja nie jest zadaniem zbyt trudnym.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

"Zrób to albo nie zrób. Próbowanie nie istnieje " Yoda ma rację, jak zwykle. A więc nie próbuj - zrób sieczkę z tej papryki! Z blokiem noży w stylu X-wing z paprykowymi rebeliantami szybko dojdziesz do porozumienia. Ten zestaw może sprawić że praca w kuchni lekko wyrwie się spod kontroli. Blok 5 noży ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości to kapitalny pomysł na prezent, który łączy w sobie praktyczność i wielki, wielki entuzjazm. Jest to zestaw gotowy na każdą rebelię: nóż szefa kuchn i nóż do chleba oraz 3 mniejsze noże. Noże jak i cały blok są chromowane, aby długo służyły i dały dużo radości. Taki gadżet w kuchni ucieszy każdego wiernego fana Star Wars.

Informacje szczegółowe

  • Chromowany plastik
  • Średnica około 34 cm, wysokość 20 cm
  • 5 noży ze stali nierdzewnej, w tym: Nóż kuchenny 20 cm, Nóż do chleba 19,8 cm, Nóż do mięsa 22,5 cm, Nóż kuchenny 12,2 cm, Nóż kuchenny 8,5 cm
2022-12-08T02:47:40+00:00