Potrzebujesz pomocy?

Zestaw myszek do przebierania z grawerem

125,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Ten uroczy zestaw z indywidualnym grawerunkiem na pudełku składa się z dwóch ślicznych giętkich myszek i ośmiu tematycznych zestawów ubrań dla nich. Zabawa polega na ich ubieraniu, a prawdziwe szaleństwo zaczyna się, kiedy zaczynamy mieszać elementy strojów! Świetny prezent dla każdego dziecka – nie tylko dziewczynki! .

Other customers bought

Opis produktu

Myszki to naprawdę super zwierzątka! Szczególnie te, które mieszkają w pięknie zaprojektowanym pudełku wraz z ośmioma zestawami odzieży na różne okazje dla każdej z nich. Każdy zestaw składa się z trzech sztuk ubrania – na nogi, tors i głowę. Oczywiście można przebrać myszkę w piżamę albo strój ogrodnika, ale dlaczego nie założyć jej czapki ogrodnika, spodni od piżamy i fartucha lekarza! Nie ma żadnych ograniczeń dla super zabawy. Słodkie myszki są giętkie, wykonane z drewna, mają urocze pyszczki, wielkie uszy i czerwone namalowane buty. Na pewno pokochają je wszystkie dzieci! Dodatkową atrakcją jest to, że na przesuwanym wieczku pudełka można wygrawerować imię lub imiona właścicieli myszek i w ten sposób nie tylko będzie wiadomo, czyje ono jest, ale może pozostać na wiele lat jako miejsce na skarby i pamiątki z dzieciństwa. Cudowny pomysł na prezent dla każdego dziecka!

Informacje szczegółowe

  • Zestaw myszek do przebierania w drewnianym pudle z grawerunkiem
  • W zestawie: 1 pudło drewniane z przesuwanym wieczkiem/ 2 drewniane ruchome laleczki – myszki/ 8 zestawów ubranek (każdy składa się z kilku pojedynczych części)
  • Cechy: możliwość grawerunku imienia/imion na przesuwnym wieczku pudełka
  • Do zabawy, przechowywania i przebierania lalek-myszek
  • Materiały: drewno, mieszanka bawełny i poliestru
  • Wymiary pudełka: 26,3 x 12,9 x 5,4 cm
  • Uwagi: nie można używać znaków specjalnych
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - małe części

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-04-23T14:22:07+00:00