Potrzebujesz pomocy?

Zestaw modeli zasilanych energią słoneczną

129,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Zestaw modeli zasilanych energią słoneczną to prawdziwa zabawka z przyszłości. Wiele możliwości łączenia, konfiguracji i rozbudowy zestawu to wiele godzin zabawy dla dzieci i dorosłych od 10 roku życia!

Other customers bought

Opis produktu

To najwyższy poziom zabawy i coś naprawdę wyjątkowego: zestaw modeli „Space Fleet” to 7 zjawiskowych, niesamowitych zabawek prosto z kosmosu: m. in. stacja kosmiczna, astronauta, rakieta czy nawet kosmiczny pies! Ciekawy, pomysłowy i oryginalny design wszystkich elementów przywodzi na myśl klasyczne zabawki z poprzedniego wieku, jednak ten zestaw przeszedł lifting, dzięki któremu dostosowany jest do potrzeb współczesnych dzieci. Aby naładować zabawki, wystarczy umieścić mini baterię w świetle słonecznym, lub wyposażyć w baterie alkaliczne (nie dołączone do zestawu). To jest naprawdę coś! Dzięki temu rodzice redukują dodatkowe koszty związane z eksploatacją zabawek do minimum, a dzieci mogą się cieszyć chodzącym robotem czy mechanicznym psem. To doskonała zabawa, zwłaszcza dla chłopców w wieku od 10 do 14 lat. Fantastyczny prezent na urodziny czy pod choinkę! Niezliczone godziny kosmicznych przygód i świetnej, rozwijającej zabawy!

Informacje szczegółowe

  • Zasilany energią słoneczną montowany w 7 różnych modeli prosty w konstrukcji w zestawie panel słoneczny i akumulator-mikrobaterię
  • Elementy z tworzyw sztucznych do montażu - bez kleju i specjalnych narzędzi zalecany dla dzieci w wieku od 10 lat
  • Pouczający Robot DIY
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-07-17T14:42:36+00:00