Potrzebujesz pomocy?

Zestaw kufli do piwa (6 sztuk)

209,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
Oto tak zwane „must have” każdego piwosza: zestaw szklanek do piwa (6 sztuk), dzięki któremu, każdy wieczór przy ulubionym chmielowym trunku wejdzie na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy macie ochotę na mocne belgijskie Triple, Pilsa, czy testowaną po raz pierwszy pszeniczną nowość z pobliskiego sklepu: z tymi pokalami każde z nich będzie smakować najlepiej. Super pomysł na prezent na Dzień Taty!
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Odkąd nad kraj nad Wisłą nadciągnęła piwna rewolucja, już nie tylko miłośnicy wina zwracają uwagę na to, w jakim szkle podaje się ich ulubiony trunek. W sklepach piwa regionalne sprzedają się przynajmniej tak samo dobrze, jak znane wszystkim od dawna chmielowe „soki” produkowane przez wielkie koncerny. Podczas imprez piwosze wymieniają się informacjami o małych browarach i najlepszych sklepach, w których można się zaopatrzyć w setki gatunków piw. Jeśli szukacie idealnego prezentu dla kolegi, który rozpoczęcie weekendu oraz mecz ulubionej drużyny piłkarskiej świętuje otwarciem butelki dobrego piwa. Oto nasza genialna propozycja: zestaw szklanek do piwa (6 sztuk). Każdy pokal jest odpowiednio opisany i różnym rodzajom piwa odpowiadają szklanki w różnym kształcie. Spytajcie profesjonalistów, tzn. fanatycznych wyznawców piwnej religii, oni wiedzą to najlepiej. W naszym fantastycznym zestawie pokali do piwa są więc szklanki do: piwa Ale, Pilsnera, piwa pszenicznego, belgijskiego rodzaju Triple, angielskiego Stouta oraz kufel do ciemnego piwa. Wyobraźcie sobie tylko ten zachwyt w oczach osoby, której wręczycie ten elegancko zapakowany prezent! Zwłaszcza, jeśli od razu zaproponujecie jego przetestowanie!

Informacje szczegółowe

  • Sześć pokali do piwa, każdy z oznaczeniem, do jakiego gatunku piwa pasuje: piwo Ale, Pilsner, piwo pszeniczne, piwo typu Triple, Stout, ciemne piwo
  • Całość zapakowana w eleganckie pudełko – w sam raz na prezent
2023-12-04T06:58:09+00:00