Potrzebujesz pomocy?

Zestaw grill z płytą konfigurowalny grawerowania

159,00 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +

Dostawa od 3-5 dni

Zestaw do grillowania z indywidualną metalowego ekranu jest idealnym prezentem dla wszystkich namiętny grill master / wnętrza i obejmuje najważniejsze akcesoria do udanego grilla. Dla najlepszych z grilla / odbiorca są lojalni na bok z tego grilla łopatką, grill widelec i kleszczy.

* Pola wymagane

159,00 zł

Other customers bought

Opis produktu

Idealny prezent dla grill master / wnętrza z pasją! Elegancki Grill walizka metalowa posiada wszystkie naczynia potrzebne do sukcesu wielkiego grilla i jest nadal przydatny. Szczypce, widelec i szpachelki grill wykonany ze stali nierdzewnej i sam dokonać pewnych wizualnie temu. Z tego daru ty begeisterst pewny cały grill master i -meisterinnen i spotkać się z osobistym grawerowanie gwarantuje znaku.

Organizowanie imprez ogrodowych i przygotować dla swoich gości smaczne kiełbaski, steki i warzyw z grilla. Więc przekonać się swoim talentem na grilla i pobyt dobrze, szczególnie w pamięci, bo kto jest jedynym prawdziwym władcą grilla, stoi na metalowej płytce bezpośrednio na obudowie. Czasy dziś z dala od domu z przyjaciółmi lub w parku grilla? Nie ma problemu, lekka i kompaktowa obudowa nadaje się do transportu.

Informacje szczegółowe

  • Wymiary: 8,7 x 37 x 10 cm
  • Zawiera: Szczypce do grillowania, widelec do grillowania i łopatka.
  • Uwaga: Tylko tabliczka grawerska może być spersonalizowana! Proszę nie używać znaków specjalnych!
2021-12-04T22:26:21+00:00