Potrzebujesz pomocy?

Zestaw gier na podróż

55,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Kiedy po raz piętnasty słyszysz „Mamo, daleko jeszcze?”, a przy tym właśnie okazało się, że twoje ukochane dziecko rozsmarowało czekoladę na tapicerce, wylało ci sok pod nogi i ma pomysłu na zajęcie się sobą wyciągnij z torebki zestaw gier na podróż. Zapanuje cisza, dobry nastrój, a dzieciaki będą zachwycone wieloma możliwościami, jakie oferuje zabawka. To idealny pomysł na prezent i ratunek dla każdego rodzica.

Other customers bought

Opis produktu

Wycieczki samochodowe, długie loty samolotem, a już w szczególności wyprawy pociągiem są zmorą wszystkich rodziców. Ciągle pytania, prośby, narzekania i marudzenie pociech sprawiają, że dorośli mają niewątpliwie ochotę wystawić dziecko za drzwi, zostawić w lesie albo chociaż nakarmić je taką ilością czekolady, aby zawsze pełna buzia wreszcie przestała mówić. Ratunkiem dla znudzonych dzieciaków i skołatanych nerwów rodziców będzie gier na podróż. Niewielkich rozmiarów pudełko zmieści się w każdym plecaku, walizce czy organizerze na fotelu samochodowym, a liczba opcji i możliwości zabawy wyjątkowym kompletem sprawi, że dzieci zajęte będą zabawą co najmniej na trasie z Warszawy do Zakopanego, a nawet dłużej. W zestawie gier na podróż znajdują się karty, kości, gra w statki, planszówka „Ludo” oraz wiele innych. To wszystko daje wręcz nieskończone możliwości zabawy. Ratunek dla rodziców, frajda dla dzieciaków, a przede wszystkim doskonały pomysł na prezent, który sprawi wiele radości oraz frajdy, a podróże już zawsze będą przyjemnością, a nie nudą i udręką.

Informacje szczegółowe

  • W zestawie: dwie talie kart, gra planszowa „Ludo”, gra planszowa „Lotnisko”, 16 pionków, 5 kostek, gra „Statki”, broszura z zasadami gier
  • Wymiary: 9,5 x 19 x 3,5 cm
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat – grozi uduszeniem z powodu drobnych części

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2024-06-16T06:32:26+00:00