Potrzebujesz pomocy?
+48 22 39 70 138

Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek”

Normalna cena: 25,90 zł

Special Price 21,99 zł

z VAT
-15,00 %
- +

W MAGAZYNIE

Wielkanocny zajączek istnieje naprawdę, a teraz każde dziecko (przy pomocy rodziców) może go stworzyć i mieć na wyłączność w dowolnej chwili. Czy to nie wspaniałe? Uszycie osobistego zajączka jest bardzo proste, a także zabawne. Wystarczy tylko zgodnie z instrukcją połączyć materiał i elementy ozdobne by słodki zajączek mógł zamieszkać w dziecięcym pokoju. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka.
  • Pomoc Prezentowa:
    +48 22 39 70 138
  • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
  • Czas doręczenia:
    2-5 dni roboczych

Opis produktu

Mikołaj, Wróżka Zębuszka oraz Wielkanocny Zajączek to te postacie z dzieciństwa, które się pamięta i wspomina z sentymentem oraz radością. Każdy z nas marzył o tym, aby chociaż jedną z nich spotkać. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” daje szansę na spotkanie z miłym, rozdającym słodkie prezenty, zwierzątkiem. Każde z dzieci może samodzielnie go wykonać. Wystarczy tylko wypełnić materiał, naszyć guziki i filcowe elementy ozdobne, by móc cieszyć się towarzystwem miłego towarzystwa. Jest to bardzo proste i zabawne zajęcie dla dzieci i rodziców. W kreatywnym zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały oraz akcesoria do wykonania maskotki, a także instrukcja obsługi, dzięki której w prosty sposób Wielkanocny zajączek będzie gotowy. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka, sposób na spędzanie czasu z rodzicami i szansa na rozwój zdolności manualnych.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: dwa materiały (skarpety) do wypełnienia zajączka, wypełniacz, 8 filcowych elementów do dekoracji, nić, trzy guziki, instrukcję obsługi
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - zawiera małe elementy!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2019-01-20T17:48:37+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.65 out of 5.00 stars. Based on 362 votes 1