Potrzebujesz pomocy?

Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek”

25,90 zł
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
- +
(0)
Wielkanocny zajączek istnieje naprawdę, a teraz każde dziecko (przy pomocy rodziców) może go stworzyć i mieć na wyłączność w dowolnej chwili. Czy to nie wspaniałe? Uszycie osobistego zajączka jest bardzo proste, a także zabawne. Wystarczy tylko zgodnie z instrukcją połączyć materiał i elementy ozdobne by słodki zajączek mógł zamieszkać w dziecięcym pokoju. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Mikołaj, Wróżka Zębuszka oraz Wielkanocny Zajączek to te postacie z dzieciństwa, które się pamięta i wspomina z sentymentem oraz radością. Każdy z nas marzył o tym, aby chociaż jedną z nich spotkać. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” daje szansę na spotkanie z miłym, rozdającym słodkie prezenty, zwierzątkiem. Każde z dzieci może samodzielnie go wykonać. Wystarczy tylko wypełnić materiał, naszyć guziki i filcowe elementy ozdobne, by móc cieszyć się towarzystwem miłego towarzystwa. Jest to bardzo proste i zabawne zajęcie dla dzieci i rodziców. W kreatywnym zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały oraz akcesoria do wykonania maskotki, a także instrukcja obsługi, dzięki której w prosty sposób Wielkanocny zajączek będzie gotowy. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka, sposób na spędzanie czasu z rodzicami i szansa na rozwój zdolności manualnych.

Informacje szczegółowe

  • Zestaw zawiera: dwa materiały (skarpety) do wypełnienia zajączka, wypełniacz, 8 filcowych elementów do dekoracji, nić, trzy guziki, instrukcję obsługi
  • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - zawiera małe elementy!

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2023-02-02T15:08:55+00:00