Potrzebujesz pomocy?

Więcej widoków

W MAGAZYNIE

Wielkanocny zajączek istnieje naprawdę, a teraz każde dziecko (przy pomocy rodziców) może go stworzyć i mieć na wyłączność w dowolnej chwili. Czy to nie wspaniałe? Uszycie osobistego zajączka jest bardzo proste, a także zabawne. Wystarczy tylko zgodnie z instrukcją połączyć materiał i elementy ozdobne by słodki zajączek mógł zamieszkać w dziecięcym pokoju. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka.
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
25,90 zł
- +
Zawiera VAT, bez kosztów wysyłki
 • Pomoc Prezentowa:
  +48 22 39 70 138
 • 30 dni na odstąpienie od umowy i zwrot
 • Czas doręczenia:
  2-5 dni roboczych
Opis produktu

Szczegóły

Mikołaj, Wróżka Zębuszka oraz Wielkanocny Zajączek to te postacie z dzieciństwa, które się pamięta i wspomina z sentymentem oraz radością. Każdy z nas marzył o tym, aby chociaż jedną z nich spotkać. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” daje szansę na spotkanie z miłym, rozdającym słodkie prezenty, zwierzątkiem. Każde z dzieci może samodzielnie go wykonać. Wystarczy tylko wypełnić materiał, naszyć guziki i filcowe elementy ozdobne, by móc cieszyć się towarzystwem miłego towarzystwa. Jest to bardzo proste i zabawne zajęcie dla dzieci i rodziców. W kreatywnym zestawie znajdują się wszystkie niezbędne materiały oraz akcesoria do wykonania maskotki, a także instrukcja obsługi, dzięki której w prosty sposób Wielkanocny zajączek będzie gotowy. Zestaw do szycia „Wielkanocny zajączek” to idealny prezent dla każdego dziecka, sposób na spędzanie czasu z rodzicami i szansa na rozwój zdolności manualnych.

Informacje szczegółowe

 • Zestaw zawiera: dwa materiały (skarpety) do wypełnienia zajączka, wypełniacz, 8 filcowych elementów do dekoracji, nić, trzy guziki, instrukcję obsługi
 • Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat - zawiera małe elementy!
Opinie
Napisz własną recenzję
2018-07-19T09:46:25+00:00
Prezenty.pl is being rated by Trusted Shops with 4.66 out of 5.00 stars. Based on 208 votes 1