Potrzebujesz pomocy?

Zestaw do pielęgnacji Odprężenie

165,90 zł
z VAT
Możliwy DHL Express
- +
Każdemu z nas, nawet po najbardziej ciężkim i pracowitym dniu, należy się chwila relaksu i wytchnienia. Kiedy więc masz ochotę na chwilę zapomnienia w swojej łazience skorzystaj z wyjątkowych kosmetyków. Bomb Cosmetics: zapachowy zestaw do pielęgnacji „Odprężenie” to doskonały pomysł na prezent oraz gwarancja niezapomnianych doznań podczas kąpieli.
Artykuł będzie dostępny wkrótce.

Other customers bought

Opis produktu

Kiedy mówimy o odpoczynku, myślimy wakacje, plaża, las, aromatyczne owoce sezonowe oraz wiele radości, dobrej zabawy i wytchnienia. Kiedy więc okazuje się, że to wszystko, a także wiele więcej możemy podarować w prezencie bliskiej osobie to najlepszym pomysłem na oryginalny, piękny i niezwykle relaksujący prezent jest zapachowy zestaw do pielęgnacji „Odprężenie” z serii Bomb Cosmetics. W pięknie opakowanym komplecie organicznych, ręcznie wykonanych zapachowych mydełek, trufli i pralinek znaleźć można aromaty lata – słodkie owoce i orzeźwiające zioła. Z zestawie jest aż siedem pięknych, przypominających cukierki i muffinki akcesoriów oraz aromatyczną świeczkę, która jeszcze bardziej rozbudzi zmysły podczas długiego leżenia w wannie z książkę i lampką ulubionego wina. Obdarowana osoba znajdzie więc odprężenie, relaks i błogość podczas kąpieli w zapachach pomarańczy, malin, truskawek, wiśni, róż i wielu innych pięknych woni. Bomb Cosmetics: zapachowy zestaw do pielęgnacji „Odprężenie” to idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która kocha słodycz w oryginalnym wykonaniu i najlepszym stylu.

Informacje szczegółowe

 • W zestawie: siedem produktów do kąpieli:
 • 1 x kula do kąpieli "Blueberry funday" zapach: jagoda, olejki: słodka pomarańcza, neroli
 • 1 x kula do kąpieli "Sweetie Pie", zapach: malina, truskawka, lejki: palmarosa, czarny pieprz
 • 1 x kula do kąpieli „All That Glitters“ zapach: wiśnia, olejki: bergamotka, słodka pomarańcza
 • 1 x trufla do kąpieli "Little Bo Peep", zapach: malinowy sernik, olejki: drzewo sandałowe
 • 1 x pralinka do kąpieli "Harajuku Girl" zapach: subtelny, kwiatowy, olejki: imbir, amyris
 • 1 x mydło "Ring of Roses" zapach: róża, różowy pieprz, olejki: róża, różowy pieprz
 • 1 x balsam do rąk "Shea Bliss", olejki: szałwia, bergamotka
 • 1 x świeczka "Iced Cranberry", zapach: neroli, pomarańcza
 • Waga: kula do kąpieli: 160 g, trufla do kąpieli: 50 g, pralinka do kąpieli: 30g, mydło: 100 g, balsam do rąk: około 210 ml
 • Uwagi: Nie nadają się do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu w kąpieli kosmetyki należy spłukać, aby uniknąć podrażnienia, przebarwienia lub odbarwienia.

Ten produkt nie ma jeszcze recenzji. Chciałbyś dodać swoją opinię?

2021-03-06T10:47:18+00:00